Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 09 Ağustos 2018, Perşembe

 

Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “Geliş amaçlarından birisi teşkilat ve belediye başkanlarını ziyaret etmek amaçlıydı. Mersin Üniversitesinde Pskiolojik Danışmanlık ve Rehberlik 15. Ulusal Öğrenci Kongresinde hem panelist olarak bulunmak hem de öğrenci ve hocalarımızla bir arada olmak üzere geldim.

Teşkilat ziyaretlerimizde ise kıymetli vekilimiz Baki Şimşek ve İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli  ile birlikte Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve Toroslar Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Teşkilat ve belediye başkanları ziyaretlerimiz devam edecek.

DEPDOYLU BAŞARILI BİR SEÇİM DÖNEMİ GEÇİRECEĞİZ

MHP Mersin il Teşkilatında sizlerin hatırını sormak, hasbihal etmek ve aynı zamanda beklentilerinizi almak olduğunu belirten, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Genel Başkanımızın talimatı izni ve selamları ile dava arkadaşlarımızı kucaklamak için geldik. Bir seçimden çıktık ve yeni bir seçime gireceğiz. Görüyorum ki il teşkilatımız ilçe başkanları ve yan kuruluşları ile belediyelerimizle birlikte adaylarımızda belirlendiğinde, çok iyi bir seçim dönemi geçireceğimize ve bir öncekinden daha başarılı bir şekilde sonuç alarak yolumuza devam edeceğiz diye inanıyoruz. Allah tüm dava arkadaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun.”

GÖLGELİ BİZ BİNLERCE ŞEHİDİN VE GAZİNİN EMANETÇİSİYİZ

MHP Mersin il Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’nun ziyaretlerinden dolayı onur duyduklarını belirterek, bir saat içerisinde il teşkilatının bir araya geldiği bir ortamda ziyaretin gerçekleştiğini dile getirdi. Başkan Gölgeli, “ Sayın Genel Başkan Yardımcımızın kadın ve aileden sorumlu görevinde kadın ve çocuklar üzerine iyi projeleri olduğuna inanıyorum ve onların talimatları ile bizlerde Mersin’de çok iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyorum kendilerine.

 Mersin MHP’nin kalesidir. Bu kaleyi korumak için mücadelemize devam edeceğiz. Biz binlerce şehidin ve gazinin emanetçisiyiz. Bu memlekette Ülkücü Hareketin Bayrağı ebediyete kadar dalgalanacaktır.”Dedi


Etiketler : mhp  mersin  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri