Doğan, MHP Gücüne Güç Katmaktadır - Mersin İstikbal Gazetesi

Doğan, MHP Gücüne Güç Katmaktadır

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, parti çalışmalarını gazetemize anlattı. MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakının halka yansımalarını değerlendirdi. Başkan Doğan, “ Göreve geldiğimizden bu yana altı aylık zaman dilimi içerisinde mahallelerimizde teşkilat yapılanmalarını tamamladık.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 08 Şubat 2018, Perşembe

 

 

Doğan, MHP Gücüne Güç Katmaktadır

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, parti çalışmalarını gazetemize anlattı. MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakının halka yansımalarını değerlendirdi.  Başkan Doğan, “ Göreve geldiğimizden bu yana altı aylık zaman dilimi içerisinde mahallelerimizde teşkilat yapılanmalarını tamamladık.  Çalışmalarımız içerisinde yeni üye katılımları gerçekleştirildi. Geçtiğimiz aylarda 509 yeni üyenin katılımı için güzel bir konserle birlikte etkinlik düzenledik yeni üyelere rozetlerini taktık. Üye katılımları devam ediyor. O günden bu günlere kadar yaklaşık 700’e yakın üye yapıldı. “MHP’den istifalar var”  şeklinde çıkartılan çıngarcılık üzerine son bir yıl içerisinde partimizden istifa edenlerin listesini Yüksek Seçim Kurulu’ndan istedik. Son bir yıl içerisinde MHP’den istifa edenlerin sayısı toplam 32 tane. Bunların yarısına yakını ise, memuriyet, bekçilik veya işe girmeyle ilgili istifalar. Bundan çıkan sonuç ise  “MHP’den toplu istifa ettiler” gibi ülke genelinde ortaya konmak istenen toplu istifa söylentilerine itibar edilecek bir durumun olmadığıdır. Aksine MHP,  hem Toroslar’da hem Mersin genelinde, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Yeni kurulan bazı partiler kongrelerini parti binaların da  çok az  kişiyle yaparlarken, biz sadece partiye katılanlar için salonlarda rozet takma etkinliğini binlerce kişiyle düzenliyoruz.”

AMACIMIZ MHP OLARAK TOROSLAR’IN HER ALANINDA BULUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

Parti çalışmaları içerisinde sosyal hizmetler de yaptıklarını anlatan MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, parti teşkilatı olarak halkın yanında olduklarını söyledi. Başkan Doğan, “ Düğünlere, cenazelere, etkinliklere katılım gösteren, halkla iç içe olan bir yapıda parti hizmetimizi sürdürüyoruz. Düğünlere giderken, kapağında Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin resmi olan bir kutu içerisinde Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı’nı hediye olarak götürüyoruz. Nikâhı olanlara da, nikâhlarını tebrik amaçlı bir kartımızı, kurye ile gönderiyoruz. Bölgemizde yeni doğum yapan ailelerin evlerine giderek, hem Kur’anı-Kerim okuyarak hayırlı olsun dilekleri ile bebek takımını hediye ediyoruz… Amacımız MHP olarak Toroslar’ın her alanında bulunmaya çalışıyoruz.”

LİDERİMİZ DR. DEVLET BAHÇELİ’NİN ÇIKIŞLARI DEVLETİMİZİN GÜCÜNÜ GÖSTERİYOR

Ak Parti ile yapılacak ittifak çalışmalarının halka yansımalarını da değerlendiren Başkan Doğan, halkın ittifak konusuna olumlu yaklaştığını söyledi. Başkan Doğan, “Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, ittifak konusunu ülkenin ve milletin bekası için ortaya koymuştur. Ortaya konan bu durumu teşkilatımız olarak destekliyoruz. Halkımız millet için yapılan tüm güzellikleri takdirle karşılıyor.  Bizler erişebildiğimiz vatandaşlarımıza ittifakın amacını ve niçin getirildiğini anlattığımız zaman hak veriyorlar. Şöyle ki, ülkenin içinde bulunduğu durum, hala hücrelerin devam ettiği hain FETÖ yapılanmaları, ABD’nin başındaki başkanın son çıkışları, Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi gibi durumlar dünyayı etkiliyor. Bizi de etkilediği gibi bu etkilerden en çok Ortadoğu coğrafyasının daha çok olumsuz etkilendiğini gözlüyoruz. Öncesinden de gördüğümüz Irak’ta, Afganistan’da, Suriye’de İran’da yapılan karıştırılma hareketlerinin nedenlerini halkımıza anlattığımız zaman, vatandaşlar bize hak veriyor ve liderimiz Devlet Bahçeli’ye sonsuz güveniyor.Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin çıkışları devletimizin gücünü gösteriyor. Dış dünyaya bir iktidar kaygısının olmadığını güçlü bir ülke olduğumuz imajı veriliyor.  Neticede iktidarı, muhalefeti ile yapılan cumhur ittifak çalışmaları ülkenin daha da güçlü olması için yapıldığını anlatıyoruz ve halkımız bu gücü hissediyor vede ittifaka sıcak bakıyor. Cumhurbaşkanlığı sisteminin benimsenmesi ve saç ayaklarına oturması için Liderimiz çok çaba harcıyor. Bu nedenle, baraj gibi,  cumhur ittifakı çıkışları gibi tartışılan konular saç ayaklarının tam oturması içindir.”

MHP BİTTİ DİYENLERE CUMHURİYET MEYDANI EN GÜZEL CEVABI VERDİ

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin öngörülerinin hep doğru çıktığını dile getiren ve örnekler vererek anlatan MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, ittifak konusunda da haklı çıkacağını belirterek Mersin’de Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran on binlerce Mersinliye Liderimiz Devlet Bahçeli tarafından ittifak konusu sorduğunda “ittifaka evet” sözünü aldığını hatırlattı.

MHP Liderinin Mersin’e gelişinde Mersinlilerce coşkulu alkışlarla karşılandığını söyleyen Başkan Doğan “MHP Toroslar ilçe teşkilatı olarak bizler Liderimizin Mersin’e gelişini karanfillerle karşıladık, yol kenarlarında vatandaşlarımız coşkulu alkışlarla destek verdi. Meydanı dolduran on binlerce Mersinlinin yoğun bir katılım göstermesi; MHP bitti, bitiyor diyenlere en güzel cevabı verdi.” Şeklinde görüşlerini dile getirdi.

 

Etiketler : mhp  toroslar  ilçe  teşkilat  çalışma  ittifak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri