Ercik: İlk Günkü Aşkla Kutlu Yürüyüşe Devam - Mersin İstikbal Gazetesi

Ercik: İlk Günkü Aşkla Kutlu Yürüyüşe Devam

AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, "İlk günkü aşkla kutlu yürüyüşe devam diyerek gerçekleştirdiğimiz Yenişehir, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçe kongrelerimiz Mersinimize ve Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 03 Ekim 2017, Salı

Ercik: İlk Günkü Aşkla Kutlu Yürüyüşe Devam

 

AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, "İlk günkü aşkla kutlu yürüyüşe devam diyerek gerçekleştirdiğimiz Yenişehir, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçe kongrelerimiz Mersinimize ve Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.

İlçe kongrelerinin heyecan ve coşkuyla demokrasi şöleninde gerçekleştiğini vurgulayan AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik," Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde millete hizmet yolunda İlk günkü aşkla kutlu yürüyüşümüze kararlı bir şekilde devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

"2023 HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA"

AK Parti, hâkimiyetin millete ait olduğu ilkesinden hareketle, milli iradeyi iktidara taşıma hedefiyle ile yola çıktığını ifade eden İl Başkanı Ercik " Milletimize hizmet aşkını siyasetin merkezine yerleştiren AK Parti iktidarı, Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kurulduğu günden bugüne kadar hizmetin adresi olmuştur. AK Partimizin Kongre süreciyle Büyük ve Güçlü Türkiye’nin inşasında 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için yolumuza kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Bu bağlamda İl ve İlçe Teşkilatlarımızı kongrelerde daha güçlü yaparak 2019 Yerel Seçimde Tüm Belediyeleri ve Genel Seçimde de partimizi birinci yaparak en başarılı şekilde geçirmeyi hedefliyoruz. Partilerin doğal süreci olan Kongrelerimiz bizim için bayrak ve nöbet değişimi sürecidir. Görev yerlerimiz değişir ama yol arkadaşlığımız devam eder. Nöbet değişimlerimizi bir bayram coşkusu içerisinde yapmak AK Partinin geleneğidir " diye konuştu.

"BU DAVADA OLMAKLA GURUR DUYUYORUM" 

Dertlerinin millete hizmet olduğunu ve bu uğurda çıkan engellere aldırmadan gece gündüz demeden azimle çalışacaklarını vurgulayan Ercik “Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet diyen dava arkadaşlarıyla olmaktan gurur duyuyorum. Her zaman Mersin'in sorunlarıyla dertlenen, sevincine ortak olan bir anlayışla siyaset yapıyoruz. Bizim siyaset anlayışımızın odağında millet vardır, millete hizmet etmek vardır. Görev zarfımız boyunca millete hizmet ettik bundan sonra da hizmetlerimiz kayıtsız olarak sürecektir. Bizler AK Parti olarak önümüze çıkan engellere aldırmayıp gece gündüz demeden yılmadan, yıkılmadan davamız ve partimiz için çalışacağız. Bizleri hiçbir güç inandığımız bu kutlu davadan vazgeçirmeyecektir. Partimiz ve davamız için her zaman her ortamda verilmesi gereken mücadeleyi vereceğiz.” dedi.

"KONGRELER BİZİM BAYRAMIMIZ"

Kongrelerin birlik ve beraberlik içinde yaşandığını ifade eden İl Başkanı Ercik,"Bugün bizim bayramımız. Birlik beraberliğimizin yaşandığı mutlu bir günümüz. Demokrasi şöleni şeklinde gerçekleştirdiğimiz ilçe kongrelerimize Kalkınma Bakanımız Sn. Lütfi Elvan, Akdeniz Bölge Koordinatörümüz Sn. Ahmet Koca,Manisa Milletvekili il Koordinatörümüz Sn. İsmail Bilen,Mersin Milletvekillerimiz,ilçe Teşkilatlarımız,partililerimiz ve çok sayıda vatandaşımız katılarak bizleri onurlandırdılar. Kongre hazırlıklarını sürdüren ilçe Teşkilatlarımızdan ilk kongre heyecanı ve coşkusunu Yenişehir 4.Olağan ilçe kongremizle başladık. Yenişehir İlçeyle başladığımız ilçe kongrelerimizde mevcut başkanlarımızdan Yenişehir İlçe Başkanımız Sn. Bekir Topçu, Silifke İlçe Başkanımız Sn. Mustafa Çetin, Tarsus İlçe Başkanımız Sn. İbrahim Gül ve Toroslar İlçe Başkanımız Sn. Onur Ünlü ile güven tazelediler. Diğer İlçe Teşkilatlarımızın kongreleri önümüzdeki günlerde kongre takvimine göre devam edecektir. Güven tazeleyen İlçe Başkanlarımıza ve ilçe Yönetim Kurulu Üyelerimize başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin" dedi.

Etiketler : mersin  akparti  ercik  kutlu  yürüyüş 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri