Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam - Mersin İstikbal Gazetesi

Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 20 Kasım 2018, Salı

 

33 YILLIK TECRÜBE 3. DÖNEM

ERDEMLİ’DE MÜKERREM TOLLU İLE DEVAM

Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada, 2019 seçimlerinde Erdemli Belediye Başkan adaylarının Mükerrem Tollu olduğunu bildirdi. Haberin ardından açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin teveccühü ve takdiriyle Erdemlimizde hizmete devam etmek üzere görevlendirildim, ülkemize hayırlı uğurlu olsun." dedi.

 Genel Merkezden Cuma günü yapılan açıklamada üçüncü dönem için de "Mükerrem Tollu" dendi. İki dönemdir hizmette bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 33 yıllık belediyecilik tecrübesi ile ilçenin her noktasında problemlerin çözümünü sağlamış olan ve her türlü çalışmayı eş zamanlı olarak yürüten politikası, geliştirdiği projeler ile modern bir şehir algısı yaratmıştır. 2014 yılında gelen Büyükşehir Yasası sonrası bünyesine dâhil olan mahalle sayısının artmasına rağmen çalışmalarını, aksaklığa mahal vermeden devam ettiren Başkan Tollu, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakıma kadar her noktaya hizmet götürdüklerini bildirdi.

 On yıllık hizmet sürecinde sayısız projeye imza atan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçe halkının yüzünü eğitimden sağlığa, sanattan altyapıya, mimariden kültüre her alanda güldürdü. Halkın ilgisi ve teveccühü ile yoluna devam eden Başkan Tollu, yoğun talep doğrultusunda üçüncü dönem için de görevlendirildi. Genel Merkezden yapılan açıklama sonrasında Erdemliye ve ülkeye hayırlı olması dileklerini ileten Başkan Tollu, ilçenin gelişimi ve kalkınması için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ifade etti. Açıklamaları esnasında tüm vatandaşların Mevlit Kandilini de kutlayan Başkan Tollu, ilçe halkının duaları ile yollarına devam edeceklerini bildirdi.

 

Etiketler : mhp  erdemli  mükerrem  tollu 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri