Fuat Değer: Bu Şahlanışta Bende Varım - Mersin İstikbal Gazetesi

Fuat Değer: Bu Şahlanışta Bende Varım

Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Fuat Değer basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı basın toplantısında aday adaylığı hakkında bilgiler veren Fuat Değer, ülke gündemini de değerlendirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

 • Büyükşehir Adayı Hamit Tuna'dan İlçelere Ziyaret

  MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasi gelişmelerle ilgili istişarede bulunmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Hepimizin"

  Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, görevde bulunduğu 15 yılda Toroslar’ın değişiminde ve gelişiminde büyük emeği olan Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Personeliyle Yunus Emre Kültür Merkezi’nde bir araya gelerek, siyasi gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

 • Uluslararası SatrançTurnuvası Mersin'de

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan ‘Uluslararası Mersin Satranç Turnuvası’nın basın toplantısını gerçekleştirdi.

Son Güncelleme: 15 Mayıs 2018, Salı

Fuat Değer: Bu Şahlanışta Bende Varım

 Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Fuat Değer basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı basın toplantısında aday adaylığı hakkında bilgiler veren Fuat Değer, ülke gündemini de değerlendirdi.

 “Türkiye şahlanıyor,bu şahlanış bizim hikayemizin özetidir. Bu şahlanışta bende varım.” Diyen Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Fuat Değer, davetlilere ve basın mensuplarına hoş geldiniz mesajından sonra kendini tanıttı. Değer, “Sizlere kendimden kısaca bahsetmek isterim, ben 1975 yılında Mezitlide Yörük bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Kuyuluk ve Mezitli Belediyeleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çalıştım.

Devamında 2014 yılında istifa ederek, Ak Parti Mezitli Belediye Meclis Üyesi adayı oldum ve seçilerek bu görevi başarıyla yapmaya gayret gösterdim.Son olarak 24 Haziran Genel Seçimleri için görevimden istifa ederek Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı oldum.

Evli bir çocuk babasıyım ve ticaretle uğraşmaktayım.

Değerli dostlar bilindiği üzere yaklaşık 40 gün sonra seçime gidiyoruz, bu seçim ülkemiz açısından çok önemli bir seçimdir bu seçimde istikrarı, cesareti, kalkınmayı oylayarak Türkiyenin şahlanışına imkan vereceğiz.

Türkiye şahlanıyor ve bu şahlanış aslına bakarsanız bizim hikayemizin özetidir.

16 yıldır iktidarda olan partimiz içerden ve dışarıdan kurulan tüm kumpaslara ve tuzaklara karşı gövdesini milletle beraber taşın altına koyarak önce Yüce Allahın izni sonrada milletimizin cesareti feragati ile tüm oyunları kumpasları tuzakları bozarak ülkemizi çağdaş devletler seviyesine çıkaran icraatlarını gerçekleştirdi.

2002 öncesi ve sonrası Türkiye’ye baktığımızda nerden nereye geldiğimizi açık olarak görmekteyiz.

 

BU HİKAYEDE UMUTLARIMIZ, HAYALLERİMİZ VE YAPILAN İCRAATLAR HİZMETLER VARDIR

Cumhurbaşkanımız, Milletin Adamı, Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN erdem, cesaret, irade başlıkları altında toplanan ve ana teması Türkiye Şahlanıyor olan manifesto ile hepimizin bireyden, aileye, aileden topluma, toplumdan kurumlara, kurumlardan devlete varana kadar bütün zorluklara rağmen nereden nereye geldiğimizi, kimlerin kimlerle beraber olduğunu, nasıl bir inançla azimle başardığımızı hatırlatan ve nereye varacağımızı hedeflerimizi gösteren bu manifesto, aslında bizim, çocuklarımızın, gençlerimizin, ülkemizin hikayesinin özetidir.

Bu hikayede umutlarımız, hayallerimiz ve yapılan icraatlar hizmetler vardır. Ekonomi, Sağlık, Eğitim, Adalet,Güvenlik ve Kalkınmada 16 yılda sürekli hedeflerini yükselten başarıya ulaşan toplumun refahını mutluluğunu artıran bir Türkiye var.

Türkiye şahlanırken Mersinimiz bunun gerisinde kalmamalıdır. Biten proje ve hizmetler var, devam eden proje ve hizmetler var ve yapılacak olan proje ve hizmetler var bu nedenle bu yatırımlara projelere sahip çıkmalıyız hatta daha fazlasını istemeliyiz.

Bende bu şahlanışta Mersinimizi hakkıyla temsil etmek, milleti şaha kaldıran kadrolarda görev almak ve bir nebzede olsa katkı sağlamak için milletvekili olmak istiyorum.Yola çıktığım ilk günden bugüne kadar benden sevgisini, ilgisini, desteğini esirgemeyen başta aile bireylerim olmak üzere tüm eş dost ve akrabalarıma,partili partisiz tüm Mersin halkına, Partimizin değerli teşkilat mensuplarına, tüm dava ve yol arkadaşlarıma, medya mensubu değerli kardeşlerime teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım.”Dedi.

 

Etiketler : akparti  mersin  mezitli  seçim  fuat  değer 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri