Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz - Mersin İstikbal Gazetesi

Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz

İstikbal Haber/ MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin Çamlıyayla’da birinci parti olmaya devam edeceğini söyledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017, Çarşamba

Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz

İstikbal Haber/ MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin Çamlıyayla’da birinci parti olmaya devam edeceğini söyledi. Yeni atanan bir ilçe yönetimi ile 3 Eylül 2017 tarihinde kongreye gideceklerini duyuran Başkan Genç, yaptıkları çalışmaları anlattı.  Başkan Genç, “ Gençliğimizin verdiği dinamizmi, hareketimize katkı olarak sunacağız. Çamlıyayla MHP’nin kalesi durumuna gelmiştir. Biz İnşallah bu başarıları devam ettirerek önümüzdeki seçimlerde almış olduğumuz oyun üzerinde en çok oyu alarak yine birinci parti olacağız inşallah. Burada sıkmadık el, yanına gitmediğimiz vatandaşımızın kalmaması için çalışacağız. Çünkü ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke için devlet için millet için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha 15 Temmuz ve daha sonrasında da görmüş oldular.  Biz burada milletimizin refahı devletimizin bekası için Çamılyayla’lı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve Allah rızasını kazanmak için hizmet etmeye devam edeceğiz.”

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE KONGREMİZİ YAPACAĞIZ

 

3 Eylül 2017 tarihinde, bayramın üçüncü günü yapılacak kongre ile seçimlere hazırlık yapıldığını söyleyen Başkan Genç, “ Buradaki partililerimizde bizlerde de heyecan var. İnşallah buradaki birlik ve beraberliğimizin devam edeceği ve omuz omuza vererek Çamlıyayla’ya yakışır bir şekilde kongremizi yapacağız.” Dedi. 

Etiketler : mhp  çamlıyayla  ali  rıza  genç 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri