Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz - Mersin İstikbal Gazetesi

Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz

İstikbal Haber/ MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin Çamlıyayla’da birinci parti olmaya devam edeceğini söyledi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017, Çarşamba

Genç, Allah Rızası’nı kazanmak İçin Hizmet Edeceğiz

İstikbal Haber/ MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin Çamlıyayla’da birinci parti olmaya devam edeceğini söyledi. Yeni atanan bir ilçe yönetimi ile 3 Eylül 2017 tarihinde kongreye gideceklerini duyuran Başkan Genç, yaptıkları çalışmaları anlattı.  Başkan Genç, “ Gençliğimizin verdiği dinamizmi, hareketimize katkı olarak sunacağız. Çamlıyayla MHP’nin kalesi durumuna gelmiştir. Biz İnşallah bu başarıları devam ettirerek önümüzdeki seçimlerde almış olduğumuz oyun üzerinde en çok oyu alarak yine birinci parti olacağız inşallah. Burada sıkmadık el, yanına gitmediğimiz vatandaşımızın kalmaması için çalışacağız. Çünkü ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke için devlet için millet için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha 15 Temmuz ve daha sonrasında da görmüş oldular.  Biz burada milletimizin refahı devletimizin bekası için Çamılyayla’lı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve Allah rızasını kazanmak için hizmet etmeye devam edeceğiz.”

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE KONGREMİZİ YAPACAĞIZ

 

3 Eylül 2017 tarihinde, bayramın üçüncü günü yapılacak kongre ile seçimlere hazırlık yapıldığını söyleyen Başkan Genç, “ Buradaki partililerimizde bizlerde de heyecan var. İnşallah buradaki birlik ve beraberliğimizin devam edeceği ve omuz omuza vererek Çamlıyayla’ya yakışır bir şekilde kongremizi yapacağız.” Dedi. 

Etiketler : mhp  çamlıyayla  ali  rıza  genç 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri