Gölgeli: Söz verdik lidere; Mersin'de Üç Hilal İnmeyecek! - Mersin İstikbal Gazetesi

Gölgeli: Söz verdik lidere; Mersin'de Üç Hilal İnmeyecek!

“Bahçeli Tüm İlçelerle Birlikte Mersin’i Tekrar İstiyor” -Bu süreçte, tüm il ve ilçe teşkilatlarımızın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamit Tuna ile omuz omuza olması ve bu seçimden alnımızın akıyla çıkmamız gerektiğini belirterek bizlere başarılar diledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 11 Ekim 2018, Perşembe

 

“Bahçeli Tüm İlçelerle Birlikte Mersin’i Tekrar İstiyor”

Gölgeli: Söz verdik lidere; Mersin'de Üç Hilal İnmeyecek!

 

-Bu süreçte, tüm il ve ilçe teşkilatlarımızın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamit Tuna ile omuz omuza olması ve bu seçimden alnımızın akıyla çıkmamız gerektiğini belirterek bizlere başarılar diledi.

 

İstikbal Haber/ Türk Dünyası’nın Bilge Lideri, Türkmen Beyimiz MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’i Mersin Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız ve Toroslar Belediye Başkanımız ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamit Tuna Bey ile birlikte ziyaret ettik.

Genel Başkanımız 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığını tekrar istediğini ve adayımız olarak görevlendirdiği Sayın Hamit Tuna Bey’in etrafında toplanarak, Mersin’i tüm ilçelerle birlikte yeniden istediğini belirtti.

Bu süreçte, tüm il ve ilçe teşkilatlarımızın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamit Tuna ile omuz omuza olması ve bu seçimden alnımızın akıyla çıkmamız gerektiğini belirterek bizlere başarılar diledi.

Söz verdik lidere; Mersin'de Üç Hilal İnmeyecek!”


Etiketler : mhp  mersin  devlet  bahçeli  zeynel  uğur  gölgeli  hamit  tuna 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri