Hasan Çetin Akdeniz için A. Adaylığını Açıkladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Hasan Çetin Akdeniz için A. Adaylığını Açıkladı

İstikbal Haber/ Hasan Çetin Akdeniz Belediye Başkan aday adayı oldu. MHP Akdeniz İlçe binasında yaptığı basın açıklaması ile aday adaylığını açıklayan Hasan Çetin, “MHP mührünü Akdeniz Belediyesine vurma kararlılığımı süreç içerisinde hep beraber yaşayacak ve göreceğiz.” Dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 23 Ekim 2018, Salı

 

Hasan Çetin Akdeniz için A. Adaylığını Açıkladı

- Bir Ülkücü Milliyetçi kardeşiniz olarak hiçbir zaman kolay olana meyletmedim.

İstikbal Haber/ Hasan Çetin Akdeniz Belediye Başkan aday adayı oldu. MHP Akdeniz İlçe binasında yaptığı basın açıklaması ile aday adaylığını açıklayan Hasan Çetin, “MHP mührünü Akdeniz Belediyesine vurma kararlığımı süreç içerisinde hep beraber yaşayacak ve göreceğiz.” Dedi.

Çetin, “Milliyetçi Hareket Partisi teşkilat geleneklerine uygun bir şekilde İlçe başkanlığımızla , İl Başkanlığımızla ve genel merkezimizle yapmış olduğum istişareler neticesinde  Akdeniz Belediye Başkanlığı aday adaylığımı Akdeniz İlçe Teşkilatımda sizlerle paylaşmaktan dolayı gurur duyuyorum, şeref duyuyorum.

Allah’ ın izni ve siz değerli gönül dostlarımın yüksek destekleri ile MHP mührünü Akdeniz Belediyesine vurma kararlığımı süreç içerisinde hep beraber yaşayacak ve göreceğiz.

Bir Ülkücü Milliyetçi kardeşiniz olarak hiçbir zaman kolay olana meyletmedim, hiçbir işin kolayına kaçmadım. Bu işe murat  ettiğim günden bu yana gece gündüz çalıştım, arkadaşlarımızla istişarelerde bulundum, teşkilatımla bu manada hemen her konuyu paylaştım, gezdiğim sahalarda, görüştüğüm insanlarda Büyükşehir Belediye başkanlığımız ile birlikte Akdeniz İlçesinde MHP bayrağı dalgalanması arzu ve isteğinin zirve yaptığına şahit oldum.

İnanıyor ve iman ediyorum ki, sizlerin desteği, Akdeniz Belediye başkanlığını almak azmimiz birleştiğinde üç hilalli bayrak Akdeniz İlçe gönderinden bir daha inmemek üzere dalgalanacaktır.

Bu vesile ile Aday adaylığı açıklama toplantısı için bize kapılarını sonuna kadar açan Akdeniz İlçe başkanımız Ahmet Gencay ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyor saygılarımı sevgilerimi arz ediyorum.

Zafer Allah a inananlarındır.

Allah yolumuzu bahtımızı açık eylesin.

Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi.

Basın açıklamasına MHP Akdeniz İlçe Başkanı Ahmet Gencay ve Başkan Yardımcısı Tufan Nenni ile partililer ve Hasan Çetin'i desteklemeye gelen vatandaşlar katıldı. 


Etiketler : mhp  akdeniz  belediye  aday  hasan  çetin 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/d5171b14e425f611e94723aa222282ce.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42