"Huzur, İstikrar ve Beka İçin Cumhur İttifakı ve MHP Diyoruz" - Mersin İstikbal Gazetesi

"Huzur, İstikrar ve Beka İçin Cumhur İttifakı ve MHP Diyoruz"

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ile birlikte Tarsus Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret edip, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak, Mecliste güçlü MHP için destek istedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

 • MHP’nin Sağlık Mahallesinde Miting Coşkusu

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Sağlık Mahallesinde son mitingini görkemli bir şekilde yaptı. Mitinge MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, İlçe yöneticileri, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Mersin Milletvekili Adayları: Hayal Funda Önder ve Dr. Uğur Kılınç, 21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin, ilçe kadın yöneticileri, MHP Sağlık Mahallesi Sorumlusu Ahmet Ekrem Şenli ve yüzlerce sağlık mahalesi sakinleri katıldı.

 • Mersin'i Biz Anlattık, Sorduk,Sahip Çıktık

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; seçime sayılı günler kala çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sabah saatlerinde Flaş Radyo’da canlı yayın konuğu olan Şimşek; 24 Haziran seçimlerini ve gündemi değerlendirdi.

 • Biz Yapamayacağımızı Vaadetmedik"

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Son Güncelleme: 19 Haziran 2018, Salı

BAKİ ŞİMŞEK “ HUZUR, İSTİKRAR VE BEKA İÇİN CUMHUR İTTİFAKI VE MHP DİYORUZ. “

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ile birlikte Tarsus Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları  ve vatandaşları ziyaret edip, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak, Mecliste güçlü MHP için destek istedi. 

Yenişehir İlçe Başkanı Sn. Umut Topal ve yönetimi ile birlikte  Çukurkeşli , Çavak, Emirler ve Değirmençay  Mahallelerini  ziyaret eden Baki Şimşek; yapmış olduğu konuşmalarda Türkiye’nin özellikle son yıllarda maruz kaldığı olayları anlatarak; Cumhur ittifakının gerekli ve zorunlu olduğunu söyledi. Ayrıca Cumhurbaşkanı adaylarından da bahseden Şimşek neden Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur ittifakını desteklediklerini anlattı. Baki Şimşek “

Cumhurbaşkanı adaylarını artık hepiniz biliyorsunuz, televizyonlarda izliyorsunuz. CHP’nin adayı Muharrem İnce . Muharrem İnce’nin adaylık açıklamasından sonra Edirne Cezaevinde Öcalan’ın heykelini dikeceğim diyen Selahattin Demirtaş’ı ziyaret ettiğini de biliyorsunuz.  Peki Muharrem İnce Selahattin Demirtaş’ı niye ziyaret eder? Muharrem ince çünkü birinci turda seçimi kazanamayacağını biliyor. Eğer bir ihtimal İkinci tura kalır ise  hdp CHP’ye destek verir diye düşünürek Selahaddin Demirtaş’ı ziyaret ediyor. Bu ittifak içerisinde aslında gizli hdp’de var.  hdp’yi şu an işin içine  katsa vatanını ve milletini seven insanlar neden hdp  ile birlikte oluyorsunuz diye ne Akşener’e oy verecekler ne de Muharrem İnce’ye oy verecekler. İkinci tura kalırsa hdp dışarıdan ittifakı destekleyecek. CHP’nin bir kısmı da hdp’ye oy vererek aynen 7 Haziran ve 1 Kasım’da olduğu gibi barajı aşmasını sağlayacaklar. Peki Muharrem ince bunu yapar da Akşener farklı düşünür mü? Akşener’de diyor ki Demirtaş serbest bırakılsın; özgür siyaset yapabilsin.Şimdi ben size soruyorum değerli hemşehrilerim. Siz Öcalan’ın heykelini dikeceğim diyen bir kansızın bu ülkede özgür siyaset yapmasını istiyor musunuz? Öcalan’ı ziyaret edip kapalı kapılar ardında pazarlık yapan Muharrem ince’nin cumhurbaşkanı olmasını istiyormusunuz? Demirtaş serbest bırakılsın, özgür siyaset yapsın diyen Akşener’in Cumhurbaşkanı olmasını istiyor musunuz? Diğer aday Öcalanla birlikte beka vadisinde çektirdiği fotoğraflarla manşet olan Doğu Perinçek .Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı yapmak istiyor musunuz?Türk milleti akıl ve vicdan sahibidir. Türk milleti düşünür ve en doğru kararı verir. Biz milletimiz ne karar alırsa, milletimizin kararının arkasındayız. Biz beş benzemezlere karşı sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz. Ben MHP’nin milletvekiliyim. MHP’nin milletvekili olarak  sizlerden başka bir partinin Genel Başkanına oy istiyorum. Bunun bizler için ne kadar zor olduğunu anlayın.Ancak ne için oy istiyoruz? Ülkemiz için , milletimiz için, vatanımız için oy istiyoruz. “ dedi.

Toroslar İlçe Teşkilatının  organize ettiği Osmaniye mahalle toplantısına katılan MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek Ferahimşavluz ve Yarbayşemsettin mahallelerinde vatandaşları ziyaret ederek; Cumhur ittifakının önemini ve birlik ve beraberliğimiz için bu politika değişikliğine zorunlu olarak Türkiye’nin ihtiyacı olduğunu söyledi, vatandaşlardan ittifak ve partisi için destek istedi.

Etiketler : tarsus  mersin  mhp  baki  şimşek  cumhur  ittifak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri