Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu - Mersin İstikbal Gazetesi

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017, Çarşamba

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı,

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Kahvaltıya, MHP Toroslar İlçe Kadın kolları Başkanı Serpil Mersin, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP Toroslar İlçe başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da katıldı.

MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, yaptığı açılış konuşmasında mahalle temsilcisi bayanlar ile istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirterek sözü MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin’e verdi. Mersin, MHP’nin seçimde başarılı olması için seçimden seçime değil her zaman çalışılması gerektiğini anlattı. MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var ise konuşmasında mahallelerde yapılacak toplantılara katılım göstereceklerini, partili olsun olmayan tüm kadınlarla birlikte olmaya hazır olduklarını belirterek MHP’nin tek başına iktidarı için çalışacaklarını söyledi. 

MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, tekrar sözü alarak bayan mahalle temsilcilerinin her sokakta her mahallede etkin bir çalışma gösterilmesini ve tüm kadınlarla iletişime geçilerek MHP’nin başarısı için gayret gösterilmesinin önemini anlattı.  Bayanların sorularını da yanıtlayan Başkan Doğan katılımları için davetlilere teşekkür etti.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise konuşmasında kadınların siyasette aşamayacağı kapının olmadığını ifade ederek kadınlarla birlikte yapılacak siyasetin başarısını anlattı. Halay çekilmesini örnek gösteren Başkan Tuna, uyum içinde çekilen halayın başarıyı getireceğini söyledi.

 

Etiketler : mhp  toroslar  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/447e46a14791b16bebf35d7bb7e2e646.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42