Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu - Mersin İstikbal Gazetesi

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

 • MHP’nin Sağlık Mahallesinde Miting Coşkusu

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Sağlık Mahallesinde son mitingini görkemli bir şekilde yaptı. Mitinge MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, İlçe yöneticileri, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Mersin Milletvekili Adayları: Hayal Funda Önder ve Dr. Uğur Kılınç, 21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin, ilçe kadın yöneticileri, MHP Sağlık Mahallesi Sorumlusu Ahmet Ekrem Şenli ve yüzlerce sağlık mahalesi sakinleri katıldı.

 • Mersin'i Biz Anlattık, Sorduk,Sahip Çıktık

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; seçime sayılı günler kala çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sabah saatlerinde Flaş Radyo’da canlı yayın konuğu olan Şimşek; 24 Haziran seçimlerini ve gündemi değerlendirdi.

 • Biz Yapamayacağımızı Vaadetmedik"

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017, Çarşamba

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı,

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Kahvaltıya, MHP Toroslar İlçe Kadın kolları Başkanı Serpil Mersin, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP Toroslar İlçe başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da katıldı.

MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, yaptığı açılış konuşmasında mahalle temsilcisi bayanlar ile istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirterek sözü MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin’e verdi. Mersin, MHP’nin seçimde başarılı olması için seçimden seçime değil her zaman çalışılması gerektiğini anlattı. MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var ise konuşmasında mahallelerde yapılacak toplantılara katılım göstereceklerini, partili olsun olmayan tüm kadınlarla birlikte olmaya hazır olduklarını belirterek MHP’nin tek başına iktidarı için çalışacaklarını söyledi. 

MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, tekrar sözü alarak bayan mahalle temsilcilerinin her sokakta her mahallede etkin bir çalışma gösterilmesini ve tüm kadınlarla iletişime geçilerek MHP’nin başarısı için gayret gösterilmesinin önemini anlattı.  Bayanların sorularını da yanıtlayan Başkan Doğan katılımları için davetlilere teşekkür etti.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise konuşmasında kadınların siyasette aşamayacağı kapının olmadığını ifade ederek kadınlarla birlikte yapılacak siyasetin başarısını anlattı. Halay çekilmesini örnek gösteren Başkan Tuna, uyum içinde çekilen halayın başarıyı getireceğini söyledi.

 

Etiketler : mhp  toroslar  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri