Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu - Mersin İstikbal Gazetesi

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Doğan, MHP Gücüne Güç Katmaktadır

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, parti çalışmalarını gazetemize anlattı. MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakının halka yansımalarını değerlendirdi. Başkan Doğan, “ Göreve geldiğimizden bu yana altı aylık zaman dilimi içerisinde mahallelerimizde teşkilat yapılanmalarını tamamladık.

 • Başkan Gölgeli'den Teşekkür

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Liderinin Mersin’e gelişinden dolayı Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran partililere, Ülkücülere, STK’lara ve vatandaşlara teşekkür etti.

 • Mersinlilerde Devlet Coşkusu

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından yaklaşık 4 yıl boyunca hayata geçirilen 1923 hizmetin toplu açılış, temel atma ve tanıtım töreni, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katıldığı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

 • MHP Lideri Bahçeli, Mersin'e Geliyor

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 4 Şubat Pazar günü Mersin’e geliyor.

 • Yenişehir MHP, Mahalle Başkanlıkları Toplantısını Yaptı

  Başkan Topal: “Hedefimiz Genel ve Yerel seçimlerde partimizi birinci parti yapmaktır.”

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017, Çarşamba

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı,

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Kahvaltıya, MHP Toroslar İlçe Kadın kolları Başkanı Serpil Mersin, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP Toroslar İlçe başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da katıldı.

MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, yaptığı açılış konuşmasında mahalle temsilcisi bayanlar ile istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirterek sözü MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin’e verdi. Mersin, MHP’nin seçimde başarılı olması için seçimden seçime değil her zaman çalışılması gerektiğini anlattı. MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var ise konuşmasında mahallelerde yapılacak toplantılara katılım göstereceklerini, partili olsun olmayan tüm kadınlarla birlikte olmaya hazır olduklarını belirterek MHP’nin tek başına iktidarı için çalışacaklarını söyledi. 

MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, tekrar sözü alarak bayan mahalle temsilcilerinin her sokakta her mahallede etkin bir çalışma gösterilmesini ve tüm kadınlarla iletişime geçilerek MHP’nin başarısı için gayret gösterilmesinin önemini anlattı.  Bayanların sorularını da yanıtlayan Başkan Doğan katılımları için davetlilere teşekkür etti.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise konuşmasında kadınların siyasette aşamayacağı kapının olmadığını ifade ederek kadınlarla birlikte yapılacak siyasetin başarısını anlattı. Halay çekilmesini örnek gösteren Başkan Tuna, uyum içinde çekilen halayın başarıyı getireceğini söyledi.

 

Etiketler : mhp  toroslar  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri