Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu - Mersin İstikbal Gazetesi

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kuyucuoğlu, "Titizlikle takip ediyoruz"

  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu, yapımı devam eden Liman-Hal köprülü Kavşağı projesinin şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • Aktay, Adı Geçen İsimlerle ilgili Açıklama Yapmamız Beklenemez

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin muhtemel Mersin Büyükşehir Adayıyla ilgili olarak son günlerde yayınlanan kimi haber ve yorumlarla ilgili olarak yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

 • MHP Mersin İl Teşkilatı ‘Adayımız Hamit Tuna’ Dedi

  -Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

 • Baki Şimşek'ten Seçim Ekonomisi Eleştirisi

  Mersin milletvekili Baki ŞİMŞEK TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında ekonomiden işsizliğe , öğrencinin yurt sorunundan çukurova havalimanına kadar birçok konuya değindi ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında ; “ Milletin gündemi işsizlik, yoksulluk,

 • Baki Şimşek, "Ezan Dinmesin, Bayrak İnmesin, Vatan Bölünmesin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulu’nda şehit düşen askerlerimiz için hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirterek “ Ne yazık ki 10 kahraman evladını şehit verdik ama 10 şehidimizin 5 dakikalık haber değeri olmadı” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017, Çarşamba

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı,

Kadın Mahalle Temsilcileri Oluşturdu

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Kadın Kolları Kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Kahvaltıya, MHP Toroslar İlçe Kadın kolları Başkanı Serpil Mersin, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP Toroslar İlçe başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da katıldı.

MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, yaptığı açılış konuşmasında mahalle temsilcisi bayanlar ile istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirterek sözü MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin’e verdi. Mersin, MHP’nin seçimde başarılı olması için seçimden seçime değil her zaman çalışılması gerektiğini anlattı. MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var ise konuşmasında mahallelerde yapılacak toplantılara katılım göstereceklerini, partili olsun olmayan tüm kadınlarla birlikte olmaya hazır olduklarını belirterek MHP’nin tek başına iktidarı için çalışacaklarını söyledi. 

MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, tekrar sözü alarak bayan mahalle temsilcilerinin her sokakta her mahallede etkin bir çalışma gösterilmesini ve tüm kadınlarla iletişime geçilerek MHP’nin başarısı için gayret gösterilmesinin önemini anlattı.  Bayanların sorularını da yanıtlayan Başkan Doğan katılımları için davetlilere teşekkür etti.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise konuşmasında kadınların siyasette aşamayacağı kapının olmadığını ifade ederek kadınlarla birlikte yapılacak siyasetin başarısını anlattı. Halay çekilmesini örnek gösteren Başkan Tuna, uyum içinde çekilen halayın başarıyı getireceğini söyledi.

 

Etiketler : mhp  toroslar  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri