Mali Müşavir İsmail Gül Toroslar İçin A. Adayı Oldu - Mersin İstikbal Gazetesi

Mali Müşavir İsmail Gül Toroslar İçin A. Adayı Oldu

İstikbal Haber/Mersin-MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı İsmail Gül düzenlenen etkinlik ile aday adaylığını açıkladı. Ayışığı Düğün salonunda yapılan aday adaylığı açıklamasına MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, ilçe yöneticileri, MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyeleri,

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz Seçim İletişim Merkezi Açıldı

  Akdeniz Seçim İletişim Merkezi’nin Açılışında, Hemşehrilerine Seslenen MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna;“MERSİNİMİZİ, TÜM DEĞERLERİYLE YAŞATAN BİR KENT YAPACAĞIZ”

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

Son Güncelleme: 08 Kasım 2018, Perşembe

 

Mali Müşavir İsmail Gül Toroslar İçin A. Adayı Oldu

İstikbal Haber/Mersin-MHP Toroslar Belediye Başkan A. Adayı İsmail Gül düzenlenen etkinlik ile aday adaylığını açıkladı. Ayışığı Düğün salonunda yapılan aday adaylığı açıklamasına MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, ilçe yöneticileri, MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  T. Kamu-Sen Mersin İl Temsilcisi Metin Ercan, MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, partililer ve vatandaşlar katıldı. Salonu dolduran vatandaşlar Türk bayrakları ellerinde coşkuyla MHP Toroslar Belediye Başkan aday adayı İsmail Gül’e destek verdiler.

BAŞKAN DOĞAN: BU SEVDA TOROSLAR’IN, MERSİN’İN, TÜRKİYE’NİN SEVDASIDIR

Etkinliğin açılış konuşmasını MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan yaptı. Toroslar ilçesi Belediye Başkanlığı için aday adaylarının açıklama yaptıklarını belirterek, MHP’nin geçmişten gelen gücü hakkında bilgiler verdi. Başkan Doğan, “MHP bir ailedir bir okuldur bir yuvadır bir ocaktır. MHP karşılıksız bir sevdadır. Bu sevda millete yapılacak olan hizmetlerin sevdasıdır. Bu sevda şehri sokak sokak cadde cadde arşınlayanların sevdasıdır. İşte bu sevda Toroslar’ın dağlarından Akdeniz’in sularına akan Yörük Türkmenlerin sevdasıdır. İşte bu sevda Altaylardan Tuna’ya uzanan kardeşliğin sevdasıdır. Bu sevda Toroslar’ın, Mersin’in, Türkiye’nin sevdasıdır” dedi.  Başkan Doğan, Aday adayı İsmail Gül için; “Tüm aday adaylarımızın hepsi bir birinden kıymetlidir. İsmail Gül Bey’e çıktığı yolda başarılar diliyorum” diyerek Türkiye’deki tek güvenilir adresin Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu söyledi.

İSMAİL GÜL: TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINA BENDE VARIM DEDİM

MHP Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Gül, kendini tanıtarak başladığı konuşmasında  davetlileri selamladı. Gül, “ Toroslar Ayvagediği yaylasındanım. Mali Müşavirlik yapmaktayım. İki çocuk babasıyım. Eşim ilçemizde bulunan devlet okulunda görev yapmaktadır. MHP’de ocak başkanlığı ile başlayan görevim, daha sonra okul temsilcilikleri 2007 Milletvekilliği ada y adaylığı, 2007’den bu yana da il ve ilçe yönetimlerinde görev yaptım. Hamit Tuna Başkanımızın MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmasından dolayı gövdemizi bu taşın altına koyarak sizlere hizmet etmek için Toroslar Belediye Başkan Adaylığına bende varım dedim.”

MHP Toroslar Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Gül, Hem Toroslar ilçemizde hem de Mersin Büyükşehir’de başarılı olarak MHP bayrağını dalgalandıracağız. Toroslar bölgesinde Hamit Başkanım bir marka olmuştur. Bu markayı  inşallah biz yere serdirmeyeceğiz. MHP’yi burada birinci parti yaparak belediyeyi alacağız ve Mersin Büyükşehir Belediye başkanlığına da Hamit Tuna Başkanımı seçeceğiz inşallah!” diyerek teşkilatın göstereceği adayın etrafında kenetlenerek MHP’yi başarılı kılacakları sözünü verdi.

BAŞKAN TUNA ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’da A. Adayı İsmail Gül’e başarılar dileyerek Toroslar bölgesinde yaptıkları hizmetleri anlattı. 3 dönemdir yapılan hizmetlerden sonra sıra Mersin Büyükşehir’e geldiğini söyledi ve 2004 yılında en çok oyu vererek kendisini başkan yapan Toroslar halkına da teşekkür etti. Başkan Tuna, “Biz burada MHP’nin var olan bayrağını indirtmeyeceğiz dediniz ve  12.500’den alıp 29.000 oy ile belediye başkanı yaptınız, en yakın siyasi partiye de 10 bin fark atarak beni Toroslar’da belediye başkanı yaparak yetki ve sorumluluk yüklediniz,  Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Toroslar ilçesinde altı kişinin aday adayı olarak ortaya çıktığını belirten Başkan Tuna, aday adaylarının çokluğunun daha iyi olduğunu söyledi. Bunu, 2013 yılında Mersin Büyükşehir aday adaylarının üç tane olduğunu ve Mersin’in her bölgesinde parti çalışmaları yapıldığını anlatarak  vatandaşlara ulaşıldığını onlarla kucaklaşıldığını belirterek örnekledi. Başkan Tuna Toroslar Belediye Başkanlığı için çalışma yapan bütün aday adaylarının hepsinin birbirinden kıymetli olduğunu bizlerden daha iyi projeler yapacaklarına inandığını söyledi. Bu aday adaylarından bir tanesinin aday olacağını ve bu adayla çalışacağını hem Toroslar da hem diğer ilçelerde hem de  Büyükşehir’de zaferle seçimi sonuçlandıracaklarını söyledi.

 


Etiketler : mhp  toroslar  ismail  gül 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/ddfcddd9c95046fe907b88721d6f4963.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42