Mersin'i Biz Anlattık, Sorduk,Sahip Çıktık - Mersin İstikbal Gazetesi

Mersin'i Biz Anlattık, Sorduk,Sahip Çıktık

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; seçime sayılı günler kala çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sabah saatlerinde Flaş Radyo’da canlı yayın konuğu olan Şimşek; 24 Haziran seçimlerini ve gündemi değerlendirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 22 Haziran 2018, Cuma

BAKİ ŞİMŞEK” MERSİN’İ BİZ ANLATTIK, BİZ SORDUK, BİZ SAHİP ÇIKTIK”

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek;  seçime sayılı günler kala çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sabah saatlerinde  Flaş Radyo’da canlı yayın konuğu olan Şimşek; 24 Haziran seçimlerini  ve gündemi değerlendirdi.  

Yunusoğlu, Tekeliören, Kamberhüyüğü ve  Esenler mahallelerini ziyaret eden Baki Şimşek; vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.  Tekeliören mahallesinde davul ve zurnayla karşılanan Baki Şimşek’i misafirperverlik  ve samimiyet ile ağırlıyan  Tekeliören Mahalle sakinleri; Şimşek’le fotoğraf çektirerek sorunlarını anlatma ve  sohbet etme imkanı buldular.

Yapmış olduğu konuşmalarda; üç yıl boyunca Mersin Milletvekilliği yaptığını ve Mersin’i  en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını belirten Şimşek; Mersin için ve Türkiye için MHP’ye ve Baki Şimşek’e sahip çıkın dedi. Baki Şimşek “Değerli Hemşehrilerim 3 yıldır sizlerin verdiği destekle Mersin Milletvekili olarak sizlere hizmet etmeye çalışıyorum. Bu 3 yıllık süre içerisinde her bir hemşehrimizin hizmetinde olmaya emrinde olmaya çalıştık. Tarsus’un ve Mersin’in sorunlarını TBMM’den gür bir şekilde haykırdık.Aday olduğum gün şunu demiştim. Tunceli’nin Kamer Genç’i varsa Mersin’in de Baki Şimşek’i olacak. Bütün hemşehrilerime bu sözü vermiştim. Size verdiğimiz sözü sonuna kadar yerine getirmeye çalıştık. Yapılmayan havaalanının hesabını da hükümete biz sorduk. Yenice’de her seçim söylenen ve bir türlü bitirilemeyen Yenice Lojistik köyünün hesabını da, 8 şeritli Adana Mersin yolunun neden bitirilemediğinin hesabını da biz sorduk. Çukurova’ya sel geldi, biz konuştuk. Mersin’de afet yaşandı, vatandaş mağdur oldu, çiftçi mağdur oldu, hesabını biz sorduk. Çiftçiye sadaka vermeyin, çiftçinin hakkını verin diye biz konuştuk. Gemiciye verdiğiniz mazotu 1,70 TL’den çiftçiye de verin diye konuşan yine Baki Şimşek’ti. Çamlıyayla yolunu da biz konuştuk. Pamukluk barajını da biz konuştuk. Televizyon ekranlarında gösterdikleri Adana Mersin hızlı tren hattı nerede diye de biz konuştuk. Antalya Mersin yolunu da , Kazanlı Turizm bölgesinin nerede olduğunu biz konuştuk. Mersin’le ilgili, Mersin’den uçan kuşun hesabını biz sorduk. Bu bölgede Yenice’den, Anamur’a kadar beni arayan hiçbir vatandaşıma nereli olduğunu, kim olduğunu, kökenini , mezhebinin ne olduğunu sormadım. Ben parti ayrımı yapmadım. Her bir hemşehrime sahip çıkmaya çalıştım. Sizlerin de 24 Haziran seçimlerinde parti ayrımı yapmadan Baki Şimşek’e ve MHP’ye sahip çıkmanızı bekliyorum. “ dedi.

Yenice Sıdkı Baba Cemevini ziyaret eden Şimşek ardından Yenişehir esnaflarını ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinleyen Baki Şimşek partisi ve Cumhur ittifakı için destek istedi.

Adana’da MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşen Büyük Çukurova Mitingine katılan Şimşek Esenler Mahallesine geçerek mitingde verilen mesajları vatandaşlar ile paylaştı.

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  cumhur  ittifak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/d855ae126bbdf0a63c226f25b1e56fad.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42