MHP Akdeniz’de İlk Seçim Bürosu Açılışı Gerçekleşti - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Akdeniz’de İlk Seçim Bürosu Açılışı Gerçekleşti

-MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, seçim ofisi açtı.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 12 Kasım 2018, Pazartesi

 

MHP Akdeniz’de İlk Seçim Bürosu Açılışı Gerçekleşti

-MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, seçim ofisi açtı.

İstikbal Haber/ Akdeniz-MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, seçim ofisi açtı. Akdeniz ilçesi Huzurkent Mahallesi Bahşiş’te MHP seçim ofisi açan MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, Huzurkentlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

MHP Seçim Ofisi açılışına MHP Akdeniz İlçe Başkanı Ahmet Gencay, İlçe Başkan Yardımcısı Tufan Nenni, MHP Akdeniz İlçe Kadın Kolları Başkanı Azize Kütükçü, MHP Eski İl Başkanlarından Rauf Aydemir,  MHP Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Hasan Sosa, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇETİN:HİZMETLERİN EN İYİSİNİ ÜRETECEĞİZ

Tufan Nenni’nin sunum yaptığı etkinliğin açılış konuşmasını MHP Akdeniz İlçe Başkanı Ahmet Gencay yaptı. Başkan Gencay aday adayı Hasan Çetin’e başarılar dileyerek kendini tanıtması için kürsüye davet etti. Akdeniz ilçesinin sorunlarını, yapılacak hizmetleri çok iyi bildiğini anlatan MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, hemşehrilerinin kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı duygulandığını ve en iyi hizmetleri üretmek için çok çalışacağını söyledi.  

MHP Seçim Ofisi açılışının ilk kez Huzurkent’ten başlamasının da çok anlamlı olduğunu vurgulayan MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, İlçe Başkanı Ahmet Gencay, MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna başta olmak üzere herkese teşekkür etti. Konuşmasının sonunda Akdeniz Belediye Başkanlığına aday adayı olan Hasan Çetin, İlçe Başkanı Ahmet Gencay ile birlikte el ele tutuşarak birlikte bir güç olduklarını söyledi ve aday adaylarından kim aday gösterilirse gösterilsin, hem Akdeniz’de hem diğer ilçelerde ve Mersin Büyükşehir’de MHP’nin başarısı için çalışacakları sözünü verdi. Mersin Büyükşehir’de de Hamit Tuna Başkanla birlikte Üç Hilal’i belediyelere kazandıracaklarını söyledi.

Konuşmalardan sonra MHP Akdeniz Belediye Başkan A. Adayı Hasan Çetin, açılışa gelen vatandaşlarla tek tek el sıkışarak hasbihal etti.

 


Etiketler : mhp  akdeniz  seçim  ofis  açılış  hasan  çetin 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri