MHP Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı

İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı parti içi eğitimlere başladı. MHP Mersin il Toplantı salonunda düzenlenen ilk eğitim programına Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl katıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı

 

 

MHP  Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı parti içi eğitimlere başladı. MHP Mersin il Toplantı salonunda düzenlenen ilk eğitim programına Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl katıldı.

"Yeni Bin Yılda Yeni Sorumluluklar"  ana başlığı ile yapılan konferansa; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlanıldı. Konferansa partililer tarafından yoğun bir katılım gösterildi.

Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, iki saate yakın süren konferansında; İlk olarak “Milliyetçi Hareket Partisinin Tarihsel Süreci Başbuğ Türkeş”, konusunu anlattı sonra  “Dr.Devlet Bahçeli ve Tarihsel Kararları”, hakkında bilgiler sundu ve son olarak“Yönetim Düsüncesi Bağlamında Örnek Bir Parti İçi Organizasyon Modeli”konularını gündemine aldı.

BAŞKAN GÖLGELİ TEŞEKKKÜR ETTİ

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli konferansa katılım gösteren partililere ve Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl’a verdiği konferans için teşekkür etti. Parti içi eğitim konferanslarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Etiketler : mhp  mersin  parti  içi  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri