MHP Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı

İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı parti içi eğitimlere başladı. MHP Mersin il Toplantı salonunda düzenlenen ilk eğitim programına Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl katıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

 • Doğan, MHP Gücüne Güç Katmaktadır

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, parti çalışmalarını gazetemize anlattı. MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakının halka yansımalarını değerlendirdi. Başkan Doğan, “ Göreve geldiğimizden bu yana altı aylık zaman dilimi içerisinde mahallelerimizde teşkilat yapılanmalarını tamamladık.

 • Başkan Gölgeli'den Teşekkür

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Liderinin Mersin’e gelişinden dolayı Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran partililere, Ülkücülere, STK’lara ve vatandaşlara teşekkür etti.

 • Mersinlilerde Devlet Coşkusu

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından yaklaşık 4 yıl boyunca hayata geçirilen 1923 hizmetin toplu açılış, temel atma ve tanıtım töreni, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katıldığı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

 • MHP Lideri Bahçeli, Mersin'e Geliyor

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 4 Şubat Pazar günü Mersin’e geliyor.

Son Güncelleme: 05 Aralık 2017, Salı

 

 

MHP  Mersin’de Parti İçi Eğitim Başladı

 

 

 

 

İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı parti içi eğitimlere başladı. MHP Mersin il Toplantı salonunda düzenlenen ilk eğitim programına Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl katıldı.

"Yeni Bin Yılda Yeni Sorumluluklar"  ana başlığı ile yapılan konferansa; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlanıldı. Konferansa partililer tarafından yoğun bir katılım gösterildi.

Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, iki saate yakın süren konferansında; İlk olarak “Milliyetçi Hareket Partisinin Tarihsel Süreci Başbuğ Türkeş”, konusunu anlattı sonra  “Dr.Devlet Bahçeli ve Tarihsel Kararları”, hakkında bilgiler sundu ve son olarak“Yönetim Düsüncesi Bağlamında Örnek Bir Parti İçi Organizasyon Modeli”konularını gündemine aldı.

BAŞKAN GÖLGELİ TEŞEKKKÜR ETTİ

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli konferansa katılım gösteren partililere ve Niğde Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl’a verdiği konferans için teşekkür etti. Parti içi eğitim konferanslarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Etiketler : mhp  mersin  parti  içi  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri