MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN. Milletvekili Şimşek İle Birlikte Esnafları Gezdiler - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN. Milletvekili Şimşek İle Birlikte Esnafları Gezdiler

MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN, MHP Mersin Milletvekili Baki ŞİMŞEK'le birlikte Mezitli'de Bulunan Esnaf, kahvehane ve Kadın Üretici Pazarını ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 07 Nisan 2018, Cumartesi

MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN. Milletvekili Şimşek İle Birlikte Esnafları Gezdiler

 

MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN,  MHP Mersin Milletvekili Baki ŞİMŞEK'le birlikte Mezitli'de Bulunan Esnaf, kahvehane ve Kadın Üretici Pazarını ziyaret etti.


Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ifade eden İlçe Başkanı Serdar SOYDAN ;"Biz Mezitli'de normal şartlarda her gün vatandaşımızın içerisindeyiz, günlük olarak esnaf ve büyük siteleri ziyaret ediyoruz, Bugün Mersin Milletvekilimiz sayın Baki ŞİMŞEK Bey'de bizimle birlikte Mezitli'de vatandaşlarımızla kucaklaştı ve vatandaşlarımız seçim süreci dışında kendilerinin ziyaret edilmelerinden dertlerini anlatacak ,sorunlarını iletebildikleri siyasetçileri görmekten  mutlu olduklarını ifade ediyorlar."dedi.
Başkan SOYDAN; Dün olduğu gibi bugün de yarın da ziyaretlerimize devam edeceğiz,Amacımız vatandaşlarımızla bütünleşmek onların sorunlarına çözüm üretmek .olduğunu ifade etti.Etiketler : mhp  mezitli  ilçe  esnaf  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri