MHP Mezitli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Mezitli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Başkan Soydan; “Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa okyanus ötesi ve Türkiye düşmanı küresel güçler kayıp edecektir.”

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 01 Haziran 2018, Cuma

MHP Mezitli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Başkan Soydan; “Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa okyanus ötesi ve Türkiye düşmanı küresel güçler kayıp edecektir.”

MHP Mezitli İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı yapıldı. Açılışa, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Adayı Olcay Kılavuz, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Serdar Soydan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, milletvekili adayları, MHP Mersin İl ve ilçe Kadın Kolları Başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Adaylar tek tek kendilerini tanıttığı etkinlikte, MHP birinci Sıra Adayı Olcay Kılavuz’da ülke üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekerek 24 Haziran seçimlerine en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi. MHP Mersin Milletvekili ve adayı Baki Şimşek’te Cumhur İttifakında Ülkücülerin, MHP’lilerin adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. Seçimlere kadar sıkı bir şekilde çalıştıklarını anlattı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’da 24 Haziran seçimleri ile yeni bir yönetim şeklinin başlayacağını, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Cumhur İttifakı ile barajın %50+1 olduğuna dikkat çekti.

SOYDAN: DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE SEÇİMLERE HAZIRIZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından açılış konuşmasını MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan yaptı. Başkan hoş geldiniz mesajından sonra 24 Haziran seçimlerinin önemi hakkında görüşlerini anlattı. Başkan Soydan, “24 haziran da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri  ülkemiz açısından ne kadar önem arz ediyorsa partimiz açısında da o denli önemlidir.3 hilal’e vurulan her mühür cumhur ittifakının  ve ülkemizin geleceğinin güvencesi olacaktır.Önümüzde ki kısa süreçte gece gündüz demeden yorulmadan çalışıp milletimize cumhur ittifakını anlatacağız.cumhur ittifakı bizzat genel başkanımızın projesidir bu nedenledir ki herkesten daha fazla çalışıp sahip çıkmalıyız. 
Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa YPG kayıp edecektir. 
Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa PKK kayıp edecektir. 
Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa İŞİDkayıp edecektir. 
Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa FETO kayıp edecektir. 
Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa okyanus ötesi ve Türkiye düşmanı küresel güçler kayıp edecektir. 
Cumhur ittifakı kazanırsa milliyetçi ülkücü hareket  ve  Türk Milleti kazanacaktır. 
Gün bir olma günüdür gün diri olma günüdür gün iri olma günüdür. 
kalbi vatan aşkıyla çarpan bende varım diyen her bir  gönüldaşımızın başımızın üstünde yeri vardır. 
MHP Mezitli İlçe Teşkilatı olarak, Ülkü Ocaklarımızla, kadın kollarımızla, mahalle sorumlularımızla velhasıl kelam tüm mezitli’li Ülküdaşlarımızla dün olduğu gibi bugünde seçimlere hazırız. 
Bizler Milliyetçi ülkücü hareketin bilge lideri sn.devlet bahçeli beyin öncülüğünde gönül rahatlığı ile Cumhurbaşkanı adayımızın ve milletvekili adaylarımızın arkasındayız. 
Seçim koordinasyon merkezimizin hayırlı uğurlu olması temennisi ile bugün burada bizleri yalnız bırakmayıp heyecanımızı paylaştığınızdan ötürü herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.
Sağ olun var olun Ne Mutlu Türküm Diyene” dedi.

Etiketler : mhp  mezitli  ilçe  seçim  merkez 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri