MHP Olduğu Sürece, Gelecek Aydınlık - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Olduğu Sürece, Gelecek Aydınlık

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek Toroslar Yeniköy ,Yavca , Arslanköy , Kızılbağ, Ayvagediği, Çandır, Gözne, Bekiralanı, Karaisalı mahalleleri ile Güzelyayla ve Soğucak mahalleleri ve esnaflarını ziyaret ederek vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılavuz, "Fitne ve Fesata Fırsat Vermeyeceğiz"

  Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret etti.

 • Mersin Büyükşehir Adayı Tuna'ya Coşkulu Karşılama

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, teşkilatlara yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerine Tarsus’ta devam etti.

 • Başkan Tuna, "Hizmet Etmek İçin Yetki Bekliyoruz"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kent genelindeki meslek odaları, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyor.

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

Son Güncelleme: 19 Haziran 2018, Salı

BAKİ  ŞİMŞEK” MHP OLDUĞU SÜRECE GELECEK AYDINLIK, TÜRKİYE TEMİNAT ALTINDADIR.

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek  Toroslar Yeniköy ,Yavca , Arslanköy , Kızılbağ, Ayvagediği, Çandır, Gözne, Bekiralanı, Karaisalı  mahalleleri ile  Güzelyayla  ve Soğucak mahalleleri ve esnaflarını ziyaret ederek vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

İlçelerde, mahallelerde ve köylerde yaptığı tüm konuşmalarda ülkenin  zor bir süreçten geçtiğini belirterek; tüm vatandaşlardan 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhur ittfakına ve partisine destek istedi.  MHP’nin Türkiye’nin teminatı olduğunu söyleyen  Baki Şimşek “MHP’ye ye sahip çıkarak Türkiye’ye sahip çıkacaksınız. Bizi Mersin’de öksüz ve yetim bırakmayın. Bu dönem bizim sayımız  TBMM’de pkk’lılarla eşit kaldı. MHP  Türk milletinin hakkını  ve hukukunu  savunan şehitler ölmez vatan bölünmez diye mücadele eden bir partidir. Bu anlayışla hareket eden bir partinin milletvekili sayısı, bu ülkede Öcalan’ın heykelini dikeceğim diyen kansızların partisinin  milletvekili sayısından daha az olmamalı. MHP’ye sahip çıkın, Bizim  derdimiz Türkiye; Türkiye’ye sahip çıkın dedi.

Çandır Mahallesinde nişan merasimine katılan Şimşek; akşam saatlerinde Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılarak tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı ve destek istedi.  

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  cumhur  ittifak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri