MHP Yenişehir Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Yenişehir Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

İstikbal Haber/ MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimleri için “Seçim Koordinasyon Merkezi ”ni açtı. Açılışa MHP Mersin İl Başkan Vekili çağrı Ünel, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2018, Cuma

 

 MHP Yenişehir Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

İstikbal Haber/ MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimleri için “Seçim Koordinasyon Merkezi ”ni açtı. Açılışa MHP Mersin İl Başkan Vekili çağrı Ünel,  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, ilçe yöneticileri,  Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, İl ve ilçe kadın kolları başkanları, TÜRKAV Mersin İl Başkanı Mustafa Tekerek, T. Kamu-Sen Mersin İl Başkanı Metin Ercan, partililer ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN TOPAL: 24 HAZİRAN DA CUMHURİYETİN İSTİKBALİ MİLLETİN İSTİKLALİ OYLANACAKTIR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından açılış konuşmasını MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal yaptı. Açılışa katılanlara “hoş geldiniz, şeref verdiniz” sözleriyle selamlayan Başkan Topal, “95 yıllık Cumhuriyeti tarihimizin ve siyaset hayatımızın en önemli seçimlerinden bir tanesini 24 Haziran 2018 tarihinde idrak edeceğiz. Bu seçimde Türk milleti önümüzdeki 5 yıllık süre için Cumhur Başkanını ve Milletvekillerini seçecektir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 24 Haziran 2018 seçimlerinde yegâne amacı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sayısal ve siyasal olarak çoğunluklu bir şekilde temsil edilmesidir. Bu nedenle partimiz 24 Haziran seçimlerinde, Cumhur İttifakı’nın ana siyasi aktörlerinden birisi olarak yer alacaktır. Kıymetli misafirlerimiz hepinizin şahit olduğu üzere Ülkemiz çok zor bir süreçten geçmektedir.Türkiye’de Türk düşmanlarının milli bekamıza yönelik her türlü saldırganlığı dün olduğu gibi bugünde faal haldedir. Küresel güç odakları içerde ve dışarıda  terör örgütleri ile birlikte sinsi bir çalışma halindedir. Bu bizlere bekamızın nasıl bir kuşatma altında olduğunu açıkça göstermektedir. Büyük Türk Milleti’nin bilge lideri Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin muhteşem öngörüsü ve tecrübesiyle milletimiz üzerine oynanan oyunlar bozulmuştur. Ülkücü Hareket bilge liderinin işareti ile dün olduğu gibi bugünde yarında kurulan bütün tezgâhları bozacaktır. Sayın Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli’ninde ifade ettiği gibi 24 Haziran da Cumhuriyetin istikbali milletin istiklali oylanacaktır. bu açıdan önümüzde gerçekleşecek olan seçimler tarihi bir dönemeç noktasıdır. Yüce Türk Milleti’nin ve kadim Türk Devleti’nin istikbali için Türk Milliyetçileri Cumhur İttifakı’na ant içmiştir, karar ve söz vermiştir. Cumhur İttifakı Cumhuriyetin ahlakı milletin aklıdır. Ne Mutlu Türküm Diyene.”Dedi.

 

BAŞKAN KOCAMAZ: BİZİM KAFAMIZI KARIŞTIRMAYA HİÇ KİMSE YELTENMESİN

 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise konuşmasında ülkenin içinde bulunduğu zor dönemi hatırlattı. Başkan Kocamaz, “Ülkemiz çok zor bir dönemeçten geçiyor. Böyle zor bir dönemeçte, ülkenin geleceğiyle ilgili tüm Türkiye, tüm Türk Milleti çok önemli bir karar aşamasında. İnşallah ülkemizin abluka altına alındığı, üzerine oyun, üzerine oyunlar kurulduğu ve zor bir dönemden geçtiği bu süreçte;  24 Haziran da milletimiz inşallah ülkemizin bekası için bir karar verecek. Bölgemize baktığımızda bütün Müslüman ülkeleri adeta omurgası alınmış, inancına uygun durumda bir gösteri sunamıyor. Maalesef emperyalist güçler İslam Alemi’ni bir birine kırdırarak kardeş kanı döktürerek, bölgemizdeki huzur ve güveni yok ettirdi. Aslında resme genel manada baktığımızda hedefin Türkiye Cumhuriyeti olduğu apaçık ortada.” Dedi.  “Bizim bizden başka dostumuz yok” diyen Başkan Kocamaz Yıllardır MHP içine sokulmak istenen fitne fesatların doruğa tırmandığını belirterek “bizim kafamızı karıştırmaya hiç kimse yeltenmesin” dedi.

ALLAH’A ÇOK ŞÜKÜR Kİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NDE MHP GİBİ BİR PARTİ VAR, BU MİLLETİN BU DEVLETİN BİR SİGORTASI VAR

MHP’nin görevinin sadece iktidar olmadığını söyleyen Başkan Kocamaz, “Biz bu milletin bağrından çıkmış, Türkiye Cumhuriyeti’nin bu  Devleti’nin bu Milletinin sigortasıyız. Biz iktidar da olmasak, mecliste de olmasak sonuna kadar bu milletin haklarını savunmak, ülkenin bekası için mücadele etmek zorundayız. Geçmişte Yüce Meclis’te olmadığımız dönemlerde oldu. Ama hiçbir zaman inandığımız hak davadan vazgeçmedik Allah’a çok şükür ki Türkiye Cumhuriyeti’nde MHP gibi bir parti var, bu milletin bu devletin bir sigortası var.

24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yapan başkan Kocamaz, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin ve Devletin arkasında olduklarını söyleyerek, çok çalışarak milletin gönlünü kazanarak, Türk milliyetçileri olarak birlik ve beraberlik içinde çalışarak seçimden en iyi sonucun alınmasının önemine değindi. Açılışı yapılan “Seçim Koordinasyon Merkezi ”nin hayırlara vesile olmasını diledi.

MHP Mersin il Başkan Vekili Çağrı Ünel, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’nin selamını ileterek, “Seçim Koordinasyon Merkezi ”hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu.

Etiketler : mhp  yenişehir  ilçe  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/b1fb5655488d182282acfbc04b01e55e.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42