MHP Yenişehir Sokak Sokak Ziyaretler Yapıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP Yenişehir Sokak Sokak Ziyaretler Yapıyor

İstikbal Haber/ MHP Yenişehir ilçe Teşkilatı Milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyaretleri yapıyor. Yenişehir’de yapılan ziyaretler hakkında bilgi veren MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, halkı

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 25 Mayıs 2018, Cuma

MHP Yenişehir Sokak Sokak Ziyaretler Yapıyor

İstikbal Haber/ MHP Yenişehir ilçe Teşkilatı Milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyaretleri yapıyor.

Yenişehir’de yapılan ziyaretler hakkında bilgi veren MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, halkı ‘Cumhur İttifakı’ ve ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ hakkında bilgilendirdiklerini söyledi.  Başkan Topal, “MHP Yenişehir İlçe Başkanlığı olarak; Milletvekili Adaylarımız Yunus Kızıl ve Mustafa Yalçın ile birlikte Forum Taksi durağı esnaflarımızı, Cumhuriyet mahallesi Deniz kıraathanesindeki vatandaşlarımızı ziyaret ederek, Cumhur İttifakı’nı ve ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattık.
Ardından Cumhuriyet Mahallesi esnaflarımızı ve Aydınlıkevler semt pazarımızı ziyaret ederek,  pazar esnafımız ve pazar yerindeki vatandaşlarımızla Cumhur İttifakı üzerine konuştuk.
Son olarak Çukurkeşlik mahallemizi ziyaret ederek, mahalle sakinlerimizle Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi üzerine hasbihal ettik.”Bilgisini paylaştı.

Esnaf ziyareti sırasında MHP’lilere sıcak ilgi gösterildiğini, gidilen yerlerde el sıkışarak hasbihal edildiğini anlatan Başkan Topal, MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı olarak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde yapılan çalışmaları sahaya yansıtarak 24 Haziran 2018 seçimlerinden başarı ile çıkacaklarını söyledi.

 

Etiketler : mhp  yenişehir  24haziran  esnaf  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri