MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Mezitli’den “Bayrak”lı Destek

  MHP Mezitli’den Afrin’de Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine “Bayrak”lı Destek

 • MHP Mersin, tam kadro Ankara’da olacak

  Milliyetçi Hareket Partisi Mersin teşkilatı, 18 Mart’ta gerçekleşecek kongre öncesi Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye sadakatini yinelerken, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte kalabalık bir heyetle kongrenin yapılacağı Ankara’ya gitmek için hazırlıklara başladı.

 • MHP Akdeniz İlçe Seçim Startını Verdi

  İstikbal Haber/ MHP Akdeniz İlçe Teşkilatı seçim startını verdi. MHP Akdeniz İlçe Başkanı S. Erdoğan Alkaya, Akdeiz ilçesinde belediye başkanlığını alacaklarını söyledi. Parti binası önünde sabah saat 9’da toplanan yüzlerce partili önünde kurban kesilerek verilen seçim startına Mersin Büyükşehir belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna,

 • Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

  İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

 • MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise  “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.


Etkinliğe, MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı,Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, MHP Toroslar  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ile mahalle sorumluluları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin ve üyeleri ile ülkücüler ve partililer katıldı.


Açılış konuşmasını yapan MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, davetlilere hoş geldiniz diyerek konu hakkında bilgi verdi ve sonrasında Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, Ülkücü hareketin hedefleri konusunda sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, da katılımlarından dolayı teşekkür etti “Asıl olan Teşkilattır” sözünü dile getirdi. Başkan Yalçın, “Bu şerefli yolda MHP Mersin İl Başkanım Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey'in talimatları ile her ilçemizde programlarımız devam edecek. Güncel politikaları, yanlış bilinen doğruları dilimiz döndüğünce anlatacağız...Sevdamız Devlet, Aşkımız Millet” sözleriyle bitirdi.

Etiketler : mhp  mersin  toroslar  parti  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri