MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

 • Büyükşehir Adayı Hamit Tuna'dan İlçelere Ziyaret

  MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasi gelişmelerle ilgili istişarede bulunmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Hepimizin"

  Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, görevde bulunduğu 15 yılda Toroslar’ın değişiminde ve gelişiminde büyük emeği olan Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Personeliyle Yunus Emre Kültür Merkezi’nde bir araya gelerek, siyasi gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

 • Uluslararası SatrançTurnuvası Mersin'de

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan ‘Uluslararası Mersin Satranç Turnuvası’nın basın toplantısını gerçekleştirdi.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise  “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.


Etkinliğe, MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı,Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, MHP Toroslar  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ile mahalle sorumluluları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin ve üyeleri ile ülkücüler ve partililer katıldı.


Açılış konuşmasını yapan MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, davetlilere hoş geldiniz diyerek konu hakkında bilgi verdi ve sonrasında Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, Ülkücü hareketin hedefleri konusunda sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, da katılımlarından dolayı teşekkür etti “Asıl olan Teşkilattır” sözünü dile getirdi. Başkan Yalçın, “Bu şerefli yolda MHP Mersin İl Başkanım Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey'in talimatları ile her ilçemizde programlarımız devam edecek. Güncel politikaları, yanlış bilinen doğruları dilimiz döndüğünce anlatacağız...Sevdamız Devlet, Aşkımız Millet” sözleriyle bitirdi.

Etiketler : mhp  mersin  toroslar  parti  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri