MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • "Huzur, İstikrar ve Beka İçin Cumhur İttifakı ve MHP Diyoruz"

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ile birlikte Tarsus Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret edip, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak, Mecliste güçlü MHP için destek istedi.

 • Gökçel, Çiftçinin Meclisteki Sesi Olacağım

  Partisinin tarım alanındaki hedeflerini açıklayan CHP Mersin Milletvekili adayı Gökçel, Mersinli çiftçinin meclisteki sesi olacağını söyledi

 • MHP Olduğu Sürece, Gelecek Aydınlık

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek Toroslar Yeniköy ,Yavca , Arslanköy , Kızılbağ, Ayvagediği, Çandır, Gözne, Bekiralanı, Karaisalı mahalleleri ile Güzelyayla ve Soğucak mahalleleri ve esnaflarını ziyaret ederek vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

 • Muhtarlar İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik’in muhtarlarla ilgili yanıtına, yanıt verdi.

 • Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir"

  MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz, Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise  “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.


Etkinliğe, MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı,Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, MHP Toroslar  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ile mahalle sorumluluları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin ve üyeleri ile ülkücüler ve partililer katıldı.


Açılış konuşmasını yapan MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, davetlilere hoş geldiniz diyerek konu hakkında bilgi verdi ve sonrasında Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, Ülkücü hareketin hedefleri konusunda sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, da katılımlarından dolayı teşekkür etti “Asıl olan Teşkilattır” sözünü dile getirdi. Başkan Yalçın, “Bu şerefli yolda MHP Mersin İl Başkanım Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey'in talimatları ile her ilçemizde programlarımız devam edecek. Güncel politikaları, yanlış bilinen doğruları dilimiz döndüğünce anlatacağız...Sevdamız Devlet, Aşkımız Millet” sözleriyle bitirdi.

Etiketler : mhp  mersin  toroslar  parti  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri