MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 22 Şubat 2018, Perşembe

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise  “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.


Etkinliğe, MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı,Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, MHP Toroslar  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ile mahalle sorumluluları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin ve üyeleri ile ülkücüler ve partililer katıldı.


Açılış konuşmasını yapan MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, davetlilere hoş geldiniz diyerek konu hakkında bilgi verdi ve sonrasında Niğde Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Yönetim Bilimleri Uzmanı Yunus Kızıl, Ülkücü hareketin hedefleri konusunda sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, da katılımlarından dolayı teşekkür etti “Asıl olan Teşkilattır” sözünü dile getirdi. Başkan Yalçın, “Bu şerefli yolda MHP Mersin İl Başkanım Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey'in talimatları ile her ilçemizde programlarımız devam edecek. Güncel politikaları, yanlış bilinen doğruları dilimiz döndüğünce anlatacağız...Sevdamız Devlet, Aşkımız Millet” sözleriyle bitirdi.

Etiketler : mhp  mersin  toroslar  parti  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri