MHP'li Kadınlar Bilgilendirme Toplantılarını Sürdürüyor - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP'li Kadınlar Bilgilendirme Toplantılarını Sürdürüyor

“Referandum süreci Milletimizin ve Vatanımızın kaderini belirleyecek kıritik bir dönemeçtir” diyen MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP olarak her zaman olduğu gibi yine Ülekemiz için insiyatif aldıklarını söyledi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 13 Nisan 2017, Perşembe

MHP MERSİN KADIN KOLLARI REFARANDUM SÜRECİ BOYUNCA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.
“Referandum süreci Milletimizin ve Vatanımızın kaderini belirleyecek kıritik bir dönemeçtir” diyen MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, MHP olarak her zaman olduğu gibi yine Ülekemiz için insiyatif aldıklarını söyledi. 
Bu süreçte Devletin ve Milletin bekası için yurt genelinde olduğu gibi Mersin'd
e İl Kadın kolları olarak sokakta halk ile iç içe çalışmalara son güne kadar devam etmektedir dedi. 
Referandum hakkında bilgilendirme toplantıları kapsamında tertip edilen toplantılarda MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn.Oktay Öztürk başta olmak üzere Milletvekilimiz, MHP Mersin İl Başkanlığımız ve tüm yan teşkilat kurullarımızında hazır bulunduğu çalışmalarda, milletimizin bilgilendirilmesinde aktif bir çalışma ortaya konulmuştur. 
MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var, “MHP Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin “önce ülkem ve milletim, sonra partim” anlayışı ışığında “artık Söz ve yetki Türk milletinindir. Egemen olan millet, bizzat kendi kader ve geleceği hakkında karar verecektir” dedi.

 

 

Etiketler : mhp  mersin  kadın 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri