MHP’li Kadınların Başkanı Berrin Altıntaş - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP’li Kadınların Başkanı Berrin Altıntaş

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl kadın Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi yapıldı. MHP Mersin İl kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var’ın MHP Genel Merkez Yönetimine girmesi ile boşalan makamına Berrin Altıntaş atandı.

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 06 Nisan 2018, Cuma

MHP’li Kadınların Başkanı Berrin Altıntaş

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl kadın Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi yapıldı. MHP Mersin İl kadın Kolları Başkanı Dilek Uslu Var’ın MHP Genel Merkez Yönetimine girmesi ile boşalan makamına Berrin Altıntaş atandı. MHP Mersin il Kadın Kolları’nda gerçekleşen görev değişimini MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli yaptı.

BAŞKAN GÖLGELİ: SİZLER,NENE HATUN’UN, KARA FATMA’NIN BİR ELİF ANNE’NİN NESİLLERİSİNİZ

Başkan Gölgeli, “Bize yıllardır annelik yapan, beraber mücadele ettiğimiz Berrin Altıntaş Hanımefendiyi MHP Mersin İl Kadın kolları Başkanlığı’na getirilmesini yapacağız. Bizler, Dilek Uslu Var Hanımefendiye bugüne kadar yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı da teşekkür ediyorum. Yine beraber çalışacağız. Sonuna kadar. Ve inanıyorum güveniyorum, bizler onu anne olarak nitelendirdik, Sağolsun, Allah razı olsun.  Bugün onunla birlikte görev almakta bize ayrı bir şeref verir. Sizler, kahraman Türk kadınlarının kahraman evlatlarısınız. Yani bir Nene Hatun’un, Kara Fatma’nın bir Elif Anne’nin nesillerisiniz. Bu vatanın kurtarılmasında bugünlere gelmesinde en büyük etken sizlersiniz.”Dedi.

Kurtuluş mücadelesindeki kadınların fedakarlıklarını anlatan Başkan Gölgeli, bu neslin devamı olarak nitelendirdiği kadınların bugünde aynı ruhla mücadele ederek bu bayrak değişiminde en iyi bir şekilde bayrağı taşıyacaklarını belirtti.

BAYRAĞI BERRİN ALTINTAŞ’A TESLİM ETTİ

MHP Genel Merkez Yöneticisi Dilek Uslu Var ise Söğüt sancağını yücelten Haymana Ana’nın torunları olduğunu söyleyerek, yine birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade etti ve bayrağı “ Çok sevdiğim, öğretmenim, büyüğüm” diye takdim ettiği Berrin Altıntaş Hanımefendiye teslim etti.

ALTINTAŞ, ARKAMDAN KONUŞULURSA DUYARIM

Görevi devralan Berin Altıntaş ise, partililere “Evlatlarım” diyerek başladığı konuşmasına, 2019 yılında yapılacak seçimlerin önemine değinerek bu seçime yürürken sevgi, saygı  ve sadakat isteği çağrısında bulundu. Altıntaş, “Benim bir hatam varsa gelin direk bana söyleyeceksiniz. Çünkü benim arkamdan konuşulursa duyarım. Ne söylenecekse gelin yüzüme söyleyin ve ben herkesle de uyumlu çalışırım ve Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ne derse onu yaparım.” Sözleri ile mesajını iletti.

Konuşmaların ardından “Hep birlikte yürüyeceğiz” mesajları verilerek toplu resim alındı.

Etiketler : mhp  mersin  kadın  görev  deişim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri