MHP’nin Sağlık Mahallesinde Miting Coşkusu - Mersin İstikbal Gazetesi

MHP’nin Sağlık Mahallesinde Miting Coşkusu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Sağlık Mahallesinde son mitingini görkemli bir şekilde yaptı. Mitinge MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, İlçe yöneticileri, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Mersin Milletvekili Adayları: Hayal Funda Önder ve Dr. Uğur Kılınç, 21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin, ilçe kadın yöneticileri, MHP Sağlık Mahallesi Sorumlusu Ahmet Ekrem Şenli ve yüzlerce sağlık mahalesi sakinleri katıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 23 Haziran 2018, Cumartesi

MHP’nin Sağlık Mahallesinde Miting Coşkusu

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Sağlık Mahallesinde son mitingini görkemli bir şekilde yaptı. Mitinge MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, İlçe yöneticileri, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna,  MHP Mersin Milletvekili Adayları: Hayal Funda Önder ve Dr. Uğur Kılınç, 21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin, ilçe kadın yöneticileri, MHP Sağlık Mahallesi Sorumlusu Ahmet Ekrem Şenli ve yüzlerce sağlık mahalesi sakinleri katıldı.

Üç Hilalli bayraklarla süslenen sokağa MHP Mersin Milletvekili Adaylarının afişleri asıldı, mahallenin tüm evlerine el broşürleri dağıtıldı.

MİLLETVEKİLİ ADAYI UĞUR KILINÇ, SAĞLIK MAHALLESİ SEKİNLERİ İLE HASRET GİDERDİ

Mitingin açılış konuşmasını MHP Toroslar ilçe başkanı Hüsnü Doğan yaptı, Başkan Doğan, 24 Haziran seçiminin önemine değinerek oy pusulaları hakkında halka bilgi verdi. MHP’nin mecliste güçlü olması için oyların MHP’ye verilmesini isteyen Başkan Doğan daha sonra MHP Mersin Milletvekili Adayı Hayal Funda Önder’e söz verdi. Milletvekili Adayı Önder, oy verirken ülkenin içinde bulunduğu terör belasından kurtarılması için son yıllarda yapılan çalışmalarının göz önüne getirilmesini istedi ve Oyların Üç Hilallin altına basılmasını söyledi.

Milletvekili Adayı Dr. Uğur Kılınç ise konuşmasına Sağlık Mahallesinde oturduğunu ve komşuları ile hasret gidermenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.  Kılınç, MHP’nin neden Ak Parti ile ittifak yaptığını verdiği tarihi örneklerle anlattı. Konuşmasının sonunda Sağlık Mahallesi seçmenleri Milletvekili Adayı Dr. Uğur Kılınç ile fotoğraflar çekilerek güzel bir konuşma yaptığını ve ikna olduklarını yüksek sesle dile getirdiler.

TEKELİOĞLU; SADE İNSANIMIZ ÇOK KOLAY İKNA OLUYOR,

21. Dönem MHP Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu’da konuşmasında MHP içerisinde yayılan fitneye dikkat çekti. Bazı MHP’liyim diyenlerin oyunu MHP’ye vereceğini ancak Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu Recep Tayyip Erdoğan’a vermeyeceğini söylediklerini dile getirerek bu büyük fitneyi yapanlara itibar edilmemesini anlattı. Tekelioğlu, “ Sen MHP’ye oy veriyorsun öylemi evet Milletvekilliğinde vereceğim. Peki MHP’nin aldığı karara niye oy vermiyorsun? Şu mantığa bak, sen MHP’yi kabul ediyorsun oy veriyorsun ama MHP’nin aldığı karara uymuyorsun bu çarpık mantığın dibinde ne olduğunu çok merak ettim, inceliyorum harika bir fitne muhteşem bir fitne. Şu anda insanlarımızın aklını birçoğunu bu karıştırıyor. Sade insanımız çok kolay ikna oluyor, misallerini getiriyorsunuz ikna oluyor. Ama bazıları ülkücü kimliğinin arkasına saklanarak bir inat dayatma içine giriyor. Bunu nasıl başarıyorlar diye düşünüyorum bu kadar büyük bir fitneyi yaysa yaysa FETO’cular yayabilir. Ancak onlar ve onları var edenler, arkasındakiler yapabilir. Bu fitneye karşı duracağız.” Diyerek ‘Durum Değerlendirmesi’nde bulunarak MHP’nin aldığı karar gereği Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a gönül rahatlığıyla oy verileceğini dile getirdi.   

BAKAN TUNA SAĞLIK MAHALLESİ HER SEÇİMDE BİZE DESTEK OLDU

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’da konuşmasında Sağlık mahallesinin her seçimde kendilerine destek verdiğini hatırlatarak onlara teşekkür etti.  Başkan Tuna, “Eski Milletvekili Cahit Tekelioğu’nun anlattığı “Durum”un nerede olduğunu, vatan olmazsa, bayrak olmazsa, ezan olmazsa şu andaki içimizdeki Suriyelilerin durumuna düşeriz” diye örnekledi.

Durumun düzeltilmesinden sonra her şeyin düzeleceğini belirten Başkan Tuna, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile yıllar öncesinde eğitim konusunda yaptığı görüşmeyi anlatarak Liderin doğru görüşleri olduğunu örnekledi. Mahallelilerle sohbet eden Başkan Tuna, “Milletvekilliğinde sıkıntı var mı arkadaşlar, Cumhurbaşkanlığında sıkıntı var mı “ Sorularına alkışlarla “yok” seslerini çıkaran mahalleli MHP Milletvekili adaylarına destek verdi.

MİLLETVEKİLLERİNE KEFİLİM

MHP Mersin Milletvekillerine kefil olduğunu söyleyen Başkan Tuna, “Kefiliz ki eğer sizin istediğiniz gibi olmazlarsa sekiz on ay sonrada bizim seçimimiz var, bize de bir tokat vurursunuz Osmanlı tokadı bizde işimize gücümüze bakarız. Kefaletin Karşılığı bu demektir değerli hemşerilerim.” Sözleri ile Sağlık Mahallesi sakinlerinden bıol bol alkış aldı.

Etiketler : mhp  mersin  toroslar  sağlık  miting  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/e849593c6190dcb7c123302b34102abd.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42