Milli İradenin Milli Projelere Desteğine İnancımız Tamdır - Mersin İstikbal Gazetesi

Milli İradenin Milli Projelere Desteğine İnancımız Tamdır

AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 20 Haziran 2018, Çarşamba

MİLLİ İRADENİN MİLLİ PROJELERE DESTEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.

AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.KIRMIZI ET TÜKETİMİNDE KENDİNE YETERLİ BİR ÜLKE KONUMUNA GELECEĞİZ

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Seçim Çalışmalarını Toroslar ilçesinde mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak destek istedi.Ülkemizde orman alanlarını çoğaltmak, erozyonu önlemek, ceviz, badem, zeytin vb. ürünlerin üretimini desteklemek üzere 10 bin dönüme kadar Hazine taşınmazını gerçek ve tüzel kişilere kiralama amaçlı olarak arz edeceklerini kaydeden AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın “Hayvan varlığını artıracağız. Kırmızı et tüketiminde kendine yeterli bir ülke konumuna geleceğiz. Damızlık hayvan desteğini artıracağız. Hayvan sağlığını koruyacak, refahını ve verimi artıracak ahır/ağılların yapımı ve yenilenmesini teşvik etmeye devam edeceğiz. Buzağı kayıp ve ölümlerinin azaltılması için gerekli tedbirleri alacağız. Doğu Anadolu Bölgesinde hayvancılığa özel önem vererek, entegre tesislerin kurulmasını destekleyeceğiz. Ülkemizin hayvan varlığını artırmak amacıyla, Ziraat Bankası kredi olanaklarıyla şartları uygun olan yetiştiricilere 250 bin damızlık gebe düve, 300 başa kadar olmak üzere toplamda 500 bin baş damızlık koyun vereceğiz.’’ Şeklinde konuştu.


BİREYLERİN YAŞAM TARZINA GÖSTERDİĞİMİZ SAYGIYI, ÖZENLE DEVAM ETTİRECEĞİZ

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ve Milletvekili adayı M.Naci Durmaz Seçim Çalışmalarını Yenişehir ilçesinde mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Yenişehir esnafının sorun ve taleplerini dinleyen. AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan “Toplumdaki her bireyin yaşam tarzına gösterdiğimiz saygıyı, bundan sonra da özenle devam ettireceğiz. Cemevleri, eğitim sisteminde sağlıklı bilgilendirme, üniversitelerde araştırma ve uygulama merkezleri oluşturma gibi çeşitli konularda Alevi kanaat önderleri ile diyalog içinde demokratik uzlaşı temelinde gerekli adımları atacağız. Bu noktada, geleneksel irfan merkezleri ve cemevlerine hukuki statü tanıyacağız. Önümüzdeki dönemde de, başta istihdam, iskân ve eğitim sorunları olmak üzere Roman vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne hız vererek her türlü ayrımcılık zeminini ortadan kaldıracağız.’’diye konuştu.


GÜÇLÜ BİR HÜKUMET VE ETKİLİ BİR MECLİS İLE YARGI DAHA DA GÜÇLENECEK

AK Parti Mersin Milletvekili adayları Zeynep Gül Yılmaz ve Rabia Nur Şenlik Seçim Çalışmalarını Mezitli ilçesinde ev ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. AK Parti Mersin Milletvekili adayı Zeynep Gül Yılmaz “Bağımsız ve tarafsız yargı, adaletin tesisini sağlayan ve temel hakların kullanımını garanti altına alan bir kurumsal yapı olduğu gibi aynı zamanda sağladığı hukukla öngörülebilirlik ortamında belirsizliği azaltan, üretim ve yatırım kararlarının daha sağlıklı ve nitelikli bir şekilde alınmasını sağlayan, böylece kalkınma sürecimizi hızlandıran bir çerçeve sunmalıdır. Çok partili hayata geçtikten sonra neredeyse sürekli yaşanan hükumet krizleri yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığını da etkilemiştir. Geçmiş tecrübelerimiz göstermektedir ki güçlü bir hükumet ve etkili bir meclis olmayınca yargı, çeşitli kesimlerin etkisi altına girebilmekte ve demokratik işleyişi aksatabilmektedir. Tarihimiz bunun çeşitli örnekleriyle doludur.’’ Şeklinde konuştu.


YASAKLARLA VE YASAKÇI ZİHNİYETLE MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ.

AK Parti Mersin Milletvekili adayları Bilal Özkan Seçim Çalışmalarını Bozyazı ilçesinde Milletvekili adayı Muhammed Emin Erden Mut ilçesinde mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Bozyazı'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Bilal Özkan “Devletin siyasi, idari, yargısal ve ekonomik düzeninin temel hakları merkeze alacak şekilde düzenlenmesini sağlayacağız. Çoğulcu, eşitlikçi ve katılımcı demokrasi hedefimiz, Türkiye’yi dünya demokrasileri liginde daha da üst sıralara taşıyacaktır. Bu çerçevede, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, Kamu Denetçiliği Kurumu ve Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumunu daha da etkin çalışır hale getireceğiz. Yasaklarla ve yasakçı zihniyetle mücadelemize ara vermeden devam edeceğiz.AK Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana 3 temel alanda mücadeleyi amaç edindik. Bunlar 3Y olarak da isimlendirdiğimiz yasaklar, yoksulluk ve yolsuzluktur. 3Y’nin temel hak ve özgürlükler alanında önemle üzerinde durduğumuz kısmı yasaklardır. İktidarlarımız döneminde vesayetçi rejimlerin yasakladığı pek çok hususta özgürlük alanını genişlettik ve yasakları hayatımızdan önemli nispette temizledik, önümüzdeki dönemde de temizlemeye devam edeceğiz.’’ diye ifade etti.


SAĞLIK’DA HİZMET SUNUMUNDA KALİTEYİ ARTIRDIK

Seçim çalışmalarını Anamur ilçesinde mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan "Sağlık hizmetlerine erişilebilirliği ve hizmet sunumunda kaliteyi artırdık. Aile hekimliği uygulamasını başlattık ve tüm ülkeye yaygınlaştırdık. 2005 yılında başlattığımız ve 2010 yılında 81 ilimizde uygulamaya koyduğumuz aile hekimliği ile birinci basamak sağlık hizmetlerini güçlendirdik. Aile hekimi sayısını 2018 yılında 23.992’ye ulaştırdık.Kişilerin hızlı bir şekilde tedavi olması ve hekime daha kolay ulaşabilmesi amacıyla aile hekimi birim başına düşen nüfusu 2018 yılı itibarıyla 3 bin 295 kişiye düşürdük..” Şeklinde konuştu.

Etiketler : akparti  mersin  milletvekili  aday  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/b52a69ad59339063f07daa5309bfa72c.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42