Muhtarlar İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Muhtarlar İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik’in muhtarlarla ilgili yanıtına, yanıt verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılavuz, "Fitne ve Fesata Fırsat Vermeyeceğiz"

  Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret etti.

 • Mersin Büyükşehir Adayı Tuna'ya Coşkulu Karşılama

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, teşkilatlara yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerine Tarsus’ta devam etti.

 • Başkan Tuna, "Hizmet Etmek İçin Yetki Bekliyoruz"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kent genelindeki meslek odaları, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyor.

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

Son Güncelleme: 19 Haziran 2018, Salı

Muhtarlar İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik’in muhtarlarla ilgili yanıtına, yanıt verdi. Muhtarların  parti üyesi olabildiklerini hatırlattığını belirten Başkan Aktay, “Evet, siyasi partiler tarafından aday gösterilmezler ama bu, muhtarların parti üyesi olamayacağı anlamına gelmez. Sayın Ercik, partisinin tüzüğüne göre, AK Parti üyesi muhtarların temayül yoklamasında oy kullanmakta olduğunu unutmuş görünüyor. 

Değerli muhtarlarımızın herhangi bir parti üyesi olmaları onların görevlerini tarafsızlık içinde yapmalarına engel bir durum değildir. Bu hukuk ve demokrasi içinde gayet normaldir.” Görüşünü dile getirdi.

Etiketler : mersin  muhtar  chp 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri