Projeleriyle Yola Çıkan Alper Turna Kapı Kapı Geziyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Projeleriyle Yola Çıkan Alper Turna Kapı Kapı Geziyor

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı döneminde Mersinlilere ve Mersin’e yapacağı hizmetleri projeleriyle anlatıyor…

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 12 Kasım 2018, Pazartesi

 

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı döneminde Mersinlilere ve Mersin’e yapacağı hizmetleri projeleriyle anlatıyor…

Projeleriyle Yola Çıkan Alper Turna Kapı Kapı Geziyor

 

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Alper Turna gazetemizi ziyaret etti. Kendisini de kapıda karşılayan Gazete kurucusu Rüştü Aydın ve İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın ile bir süre sohbet eden CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Makine Mühendisi Alper Turna, projelendirdiği hizmetleri tek tek anlattı.

Aday adaylığı döneminde Mersin Büyükşehir’de yapacağı hizmetleri projelendirip, ziyaretlerinde anlatan aday olarak anılan Alper Turna, konuşmalarında; Güneş enerjisi üretimi ile özdeşleşen bir Mersin olması için gayret göstereceğini anlatırken Toroslar’ın zirvesinde yaşam süren vatandaşlara da mobil güneş enerjileri sağlayacaklarını söyledi. Mersin’de köy kooperatifleri kuracaklarını, Mersin’in kuzeyine ‘Panaromik Şehir Terası’ kurarak vatandaşların Mersin’e kuşbakışı bakacaklarını, yeni doğan bebekler için destek paketleri dağıtacaklarını, tarımda kendi tohumumuzu üreteceklerini, narenciye ürünlerini destekleyeceklerini, saat kulesi yapacaklarını, dağ evleri yapacaklarını, otoparkların yer altına alınmasını sağlayacaklarını ve birçok projelerin daha var olduğunu anlattı.

Özellikle ekmek üretiminin Mersin merkezinde değil tüm ilçelerde yapacaklarını, ulaşım ve işsizlik gibi ana sorunlar için projelerinin de hazır olduğunu anlatan CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Alper Turna Mersin Büyükşehir’de yapacağı hizmetleri tek tek anlatan aday adayı olarak dikkat çekti.

Genç, dinamik enerji dolu olarak Mersinlilerle birlikte hizmet üretmeye hazır olduğunu belirten CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Alper Turna, tüm Mersinlilere hizmet en iyi hizmeti vermeye hazır olduğunu söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirten Gazete Kurucusu Rüştü Aydın ise 21 yıllık gazete yayıncılığı yaptıklarını, yerinde ve doğru haber ilkesi ile çalıştıklarını ayrıca gazetenin bağlı olduğu şirket ile de Mersinlilere kültürel anlamda sinema üretimi, dergi üretimi yaptıklarını söyledi. Gazete dergi ve sinema çalışmalarından CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Alper Turna’ya örnekler verdi.

Gazete İmtiyaz Sahibi Fatma Aydın’da CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Alper Turna’ya çalışmalarında başarılar diledi.


Etiketler : chp  mersin  müyükşehir  aday  alper  turna 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri