Şimşek. Bahçeli'ye ve Bize Güvenin - Mersin İstikbal Gazetesi

Şimşek. Bahçeli'ye ve Bize Güvenin

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can, MHP Mersin Milletvekili adayı Sn.Yunus Kızıl ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emre Bircan ile birlikte Yarenlik Alanında esnafları ziyaret edip, hayırlı işler dileklerinde bulunarak partisi ve Cumhur İttifakı için destek istedi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 20 Haziran 2018, Çarşamba

BAKİ ŞİMŞEK “MHP’YE GÜVENİN, GENEL BAŞKANIMIZ SN. DEVLET BAHÇELİ’YE GÜVENİN, BİZE GÜVENİN!

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can, MHP Mersin Milletvekili adayı Sn.Yunus Kızıl ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emre Bircan ile birlikte Yarenlik Alanında esnafları ziyaret edip, hayırlı işler  dileklerinde bulunarak partisi ve Cumhur İttifakı için destek istedi.

Program arasında Çamlıyayla ilçe Milli Eğitim Müdürü İslam Sarı’nın hastanede tedavi gören babası Mehmet Sarı’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan Şimşek; ziyaret sonrasında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Burhanettin Kocamaz, MHP Akdeniz İlçe Başkanı Sn. Ahmet Gencay ve yönetimi ve MHP Mersin Milletvekili adayı Mustafa Yalçın ile birlikte Akdeniz Demirhisar, Kürkçü, Burhan, Yanpar, Puğ Karacadağ, Parmakkurdu, Homurlu Yenitaşkent, Huzurkent mahallelerini ziyaret ederek Cumhur ittifakını ve MHP’nin izlediği politika ve seçim beyannamesini anlatarak vatandaştan destek istedi.

             MHP Mersin Milletvekili Sayın Baki Şimşek; yapmış olduğu konuşmalarda, MHP’nin ve MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’nin, her seçim döneminde yersiz bir şekilde eleştirildiğini ancak zaman içerisinde hem  Sn. Devlet Bahçeli’nin hem de MHP’nin izlediği politikaların ne kadar haklı ve yerinde olduğunun Türk milleti tarafından  görüldüğünü, takdir edildiğini ve benimsendiğini söyledi. Gerek dsp ile kurulan üçlü koalisyon hükümeti, gerek   Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı seçilmesi ve gerekse de başörtü konusunun çözümünde MHP’nin elini taşın altına koyarak ülkenin birlik ve beraberliği adına ve ülkeyi ayakta tutma adına her türlü desteği verdiğini ve tıkanıklıkları açan vatansever kilit bir parti olduğunu, bu anlamda MHP’ye sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Etiketler : mhp  mersin  baki  şimşek  bahçeli  güven 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri