Şimşek, "Sayın Devlet Bahçeli Her zaman Haklı Çıkmıştır" - Mersin İstikbal Gazetesi

Şimşek, "Sayın Devlet Bahçeli Her zaman Haklı Çıkmıştır"

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus’ta bulunan STK, Oda Başkanları, Basın Mensupları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve MHP Teşkilat Başkanlarına vermiş olduğu kahvaltı programında 24 Haziran seçiminin önemini vurgulayarak, Cumhur ittifakını anlattı. Partisi ve ittifak için destek istedi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 21 Haziran 2018, Perşembe

BAKİ ŞİMŞEK “  GENEL BAŞKANIMIZ SN. DEVLET BAHÇELİ SİYASİ TECRÜBESİ VE ÖNGÖRÜSÜ İLE HER ZAMAN HAKLI ÇIKMIŞTIR. “

MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek;  Tarsus’ta bulunan STK, Oda Başkanları, Basın Mensupları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve MHP Teşkilat Başkanlarına vermiş olduğu kahvaltı programında 24 Haziran seçiminin önemini vurgulayarak, Cumhur ittifakını anlattı. Partisi ve ittifak için destek istedi. 

Kahvaltı programından sonra Bekirde, Civanyayla, Camili, Iğdır, Esenli, Hebilli, Akdam, Karaduvar ve  Adanalıoğlu mahallelerini gezen Şimşek; yapmış olduğu konuşmalarda; Türkiye’nin zor günler geçirdiğini ve 16 Yıllık AKP hükümeti boyunca  MHP’nin her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutan ve sorumlu bir siyaset anlayışı içerisinde hareket ederek, çözüm odaklı bir politika izlediğini söyledi. MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’nin  her  söylem ve eleştirisinde  haklı çıktığını ve Sn. Bahçeli’nin siyasi tecrübesi ve öngörüsü ile yine Cumhur ittifakı konusunda da haklı çıkacağını söyledi.  

Baki Şimşek “MHP 50 yıldır Şehitler ölmez, vatan bölünmez, ezan susmaz, bayrak inmez; Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışıyla hareket eden bir partidir. Genel başkanımız sayın Devlet bahçeli her zaman ülkenin birliğinden ve beraberliğinden yana bir politika izleyerek hareket etmiştir. Genel Başkanımız 99’da Ecevitle koalisyon kurdu, Türkiye ‘de sağ sol çatışmasını bitirdi. 2007’de  CHP’liler  eşi başörtülü biri Cumhurbaşkanı adayı olamaz dediler. Genel başkanımız Meclis’te 367 oy çoğunluğunun sağlanması için destek verdi.   Başörtü sorununu çözen liderin adı Devlet Bahçeli’dir. Kobani olaylarında, gezi olaylarında bu memleketin gençlerini birbirine kırdırmaya çalıştılar. Gençliğe sokaklar karanlıktır, sokağa çıkmayın diyen ve  gençliğin arkasında kapı gibi duran lider Sn. Devlet Bahçeli’dir. Kürtler bizim 1000 yıllık kardeşimizdir. Bin yıllık kardeşliği yaşayın ve yaşatın dedi. Malatya’da alevi vatandaşlarımızın evine çarpı işareti koydular. Genel başkanımız hemen tepki göstererek Alevi vatandaşlarımıza uzanan eli kırarız dedi. Milletvekilimiz  Sn. Arzu Erdem’i , Ülkü ocakları başkanı ve il başkanını hemen görevlendirerek Malatya’ya gönderdi.  Devlet bahçeli Türkiye’de sağ sol çatışmasını da, Kürt Türk çatışmasını da , Alevi Sünni çatışmasını da bitiren liderin adıdır. MHP bu ülke için gereklidir; MHP olmazsa Türkiye olmaz. MHP’ye sahip çıkın.  “ dedi.

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri