Toroslar MHP’den Esnaf Gezisi - Mersin İstikbal Gazetesi

Toroslar MHP’den Esnaf Gezisi

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna seçim startını esnaf gezerek başlattılar.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 02 Mayıs 2018, Çarşamba

Toroslar MHP’den Esnaf Gezisi

İstikbal Haber/ MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna seçim startını esnaf gezerek başlattılar. İlçe yöneticileri, kadın kolları başkan ve üyeleri ile birlikte yapılan esnaf ziyareti esnasında;  MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna parklarda oturan mahalle sakinleri ile de el sıkışıp hal hatır sordular.

Esnaf gezisinde başkanlara ve partililere yoğun ilgi gösterildi, sıcak karşılayan Toroslar halkına parti amblemli “Vatana Millet, Millete Devlet, Devlete Bey Gerek” başlığı ile Cumhur İttifakı’nın Millet Aklı olduğuna yönelik bilgi broşürü dağıtıldı. Broşürdeki bilgi açıklamasının sonunda ise; “ O Türk Milletinin yanında oldu, Bizde O’nun yanındayız. Başka kimim var benim güzel milletim.” Sözleri halka paylaşıldı.

Etiketler : mhp  toroslar  esnaf  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri