Toroslar’da ‘Cumhur İttifakı’na Yoğun İlgi - Mersin İstikbal Gazetesi

Toroslar’da ‘Cumhur İttifakı’na Yoğun İlgi

MHP Mersin Milletvekili Adayları Toroslar’ın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde seçim çalışması yaptı.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 04 Haziran 2018, Pazartesi

 

 

Toroslar’da ‘Cumhur İttifakı’na Yoğun İlgi

 

 

MHP Mersin Milletvekili Adayları Toroslar’ın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde seçim çalışması yaptı.

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarını Toroslar’ın zirvelerinde sürdürüyor. Bekiralanı, Soğucak, Gözne, Ayvagediği, Değirmendere ve Aladağ mahallelerinde yapılan seçim çalışmalarına; Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve MHP Mersin 1. Sıra Milletvekili dayı Olcay Kılavuz, Milletvekili Adayları Yunus Kızıl ve Dilek Uslu Var katılırken,  MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ile Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Sıddık Narin, TÜRKAV Mersin il Başkanı Mustafa Tekerek ve Partililer de eşlik ettiler. MHP adayları, Mahalle gezileri sonrasında Aladağ Mahallesi’nde Aladağ Mahalle Muhtarı Ahmet Ertunç ve mahalle sakinlerinin organize ettiği iftar yemeğine katıldılar.

Yöre halkının yoğun ilgi gösterdiği seçim gezilerinde milletvekili adayları hem kendilerini tanıttılar hem de Cumhur İttifakı’nın neden oluştuğu hakkında bilgiler verdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan’da 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde sandığa atılacak oy pusulaları hakkında bilgi verdi. İki adet oy pusulası olacağını belirten Başkan Doğan, birinde Cumhurbaşkanlığı için oy pusulası burada Cumhurbaşkanı adaylarının ismi ve resminin olacağını parti amblemi olmayacağını anlattı. Diğerinde ise Ak Parti ve MHP’nin yer aldığı Cumhur İttifakı, diğer partilerin yer aldığı oy pusulası olduğunu belirterek MHP’nin Cumhur İttifakında Cumhurbaşkanı adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. MHP Mersin Milletvekili Adayı Yunus Kızıl’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet etme sistemi hakkında detaylı bilgiler sundu.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’da konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin öngörülerinin her zaman doğru çıktığını, Bahçeli’ye güvenlerinin tam olduğunu belirterek Cumhur İttifakı’nı desteklediklerini anlattı.

 

‘CUMHUR İTTİFAKI’ İLE BİRLİKTE CUMHUR BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ İNŞALLAH BİZLER BAŞARI İLE ZAFERLE TAMAMLAYACAĞIZ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve MHP Mersin 1. Sıra Adayı Olcay Kılavuz’da konuşmasında Ülkenin içinde bulunduğu iç ve dış sorunlarını anlattı. Ortadoğu’daki olumsuz gelişmelerin Türkiye’yi etkilediğini, hainlerin boş durmadığını anlatarak 15 Temmuz gecesini hatırlattı. Ardından ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ hakkında bilgi verdi. Başkan Kılavuz, “15 Temmuz darbe gecesini hatırlayınız. Cumhur Başkanlığı bombalandı, Mit bombalandı, Özel Harekat Daire başkanlığı bombalandı, Meclis bombalandı ve 251 tane Vatan evladı kahpece, kalleşce şehit edildi. Binlerce gazimiz oldu şimdi o gün Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Lideri evinden çıkıp nereye gidiyoruz diye sorulduğunda şüphesiz ki demokrasinin beşiği olan Milliyetçi Hareket Partisine gidiyoruz, dedi ve hiç gecikmedi. Dedi ki; “Seçilmiş meşru hükümetin yanındayız darbe kabul edilemez.” Milliyetçi Hareket Partisi’nin ışıkları yandı hainlerin dünyaları başlarına yıkıldı ve ondan sonraki süreç içerisinde Liderimiz asla siyaset yapmadı. Çünkü biz Ülkücüler, Türk milliyetçileri Vatan darda iken Millet darda iken siyaset yapmayız biz Vatanımızın Milletimizin Devletinin yanında olan insanlarız ve hemen ardındaki Yeni Kapı’daki o, milletin ruhuyla perçinleşen irade hemen devam etti. Ülkemizdeki devlet yönetimindeki tıkanıklık sebebiyle Liderimizin ön almasıyla beraber bir Anayasa değişikliği çalışmaları gerçekleştirildi ve nihayetinde millet olarak referanduma gittik. Referandumda milletimiz tercihini yaptı takdirini kullandı ve ‘Cumhur Başkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçtik ve şuan için Allah nasip ederse, bu süreçte ‘Cumhur İttifakı’ ile birlikte Cumhur Başkanlığı Seçimini inşallah bizler başarı ile zaferle tamamlayacağız. Yeterki sizler bizlere destek verin. Bizlerde sizler gibi sizlerin içinden çıkmış insanlarız o seseble lütfen 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçim özel bir öneme sahiptir. Onun için hep beraber bu seçimi devletimizin bekası milletimizin menfeati adına olumlu bir şekilde sonuçlandıralım. Cenab-ı Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin.”Dedi.

AK PARTİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI ONUR ÜNLÜ: CUMHUR İTTİFAKI OLARAK EL BİRLİĞİ İLE SİYASİ GÖRÜŞLERİMİZİ BİR KENARA BIRAKARAK SİZLERİN HUZURUNDAYIZ.

MHP Adaylarının mahalle gezileri akşam Aladağ mahallesinde verilen iftar ile son buldu. Aladağ mahallesinde verilen İftara Ak Parti Toroslar ilçe Başkanı Onur Ünlü ve yöneticilerde katıldı. Kanal 33 TV’nin canlı yayın yaptığı iftar programında MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Mersin Milletvekilli Adayları da  birer konuşma yaptı ayrıca; Ak Parti İlçe Başkanı Onur Ünlü’de vatandaşları selamlayan bir konuşma yaptı. Başkan Ünlü, “Bizler Türk Milleti olarak hasta olabiliriz, aç susuz kalabiliriz ama bizim kalamayacağımız tek şey vatansız kalamayız, bayraksız ezansız kalamayız. İşte vatanımız için birlikteliğimiz için ülkemizin bölünmez bütünlüğü için, Cumhur ittifakı olarak el birliği ile siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak sizlerin huzurundayız. Ülkemiz çok zorlu bir sürece giriyor. Bu süreç içerisinde birliğimizi beraberliğimizi daim kılmak için, hep beraber ülkemizle uğraşan içerdeki ve dışarıdaki şer odaklarına karşı birlik ve beraberliğimizi daim kılmak için hep beraber inşallah mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler : mhp  mersin  cumhur  ittifak  toroslar  olcay  kılavuz 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri