Ülkücü İşçiler MHP İl’de Toplandı - Mersin İstikbal Gazetesi

Ülkücü İşçiler MHP İl’de Toplandı

İstikbal Haber/MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir, daraltılmış istişare toplantılarına Mersinde ki Ülkücü İşçilerle devam etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılınç, Özbelli'yi ziyaret etti

  CHP İlçe başkanı Yeşim Dağgeçen Ayaz`ın Tarsus İşçi Emeklilerine geçen hafta yapmış olduğu ziyaret esnasında, Tarsus Belediye başkanı Burhanettin Kocamazın isminin bile geçmediğini ifade eden İşçi Emeklileri derneği başkan vekili Arif Kılınç, hatta bu top

 • Taşucu MHP’de değişim

  Mevlüt Partal, Silifke/ Milliyetçi Hareket Partisi Taşucu Belde Başkanlığına Ömer Karaca getirildi.Silifke Göksu Otel’de düzenlenen toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Özer Özel, partileri MHP’nin Taşucu Belediyesi ile oluşa

 • Karaduvar sahili neden bu kadar ihmal edildi?

  MHP Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Akif ÇİFÇİ, Huzurkent Mahallesini, Mersin Katolik Kilisesini, Karaduvar mahallesini ziyaret etti. Ardından Tekke Köyünde MHP seçim bürosunun açılışına katıldı.

 • Başkan Tat'dan Adana'ya Davet

  MHP Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, 25 Mayıs Adana Vatan Mitingi için tüm Mersinlileri Adana’ya davet etti.

 • Gölge, Genel Başkanımıza Bağlıyım

  Mersin İl Genel Meclisi’nin CHP’li Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Ersoy Gölge sunuculuğunu yazar Nihat Erkan’ın yaptığı gazeteci-Yazar Vedat Çelikbaş’ın sürekli stüdyo konuğu olduğu canlı yayınlanan 100.6 Radyo Türkmen Fm ve Anamur web Tv’de ki ortak prog

Son Güncelleme: 07 Kasım 2013, Perşembe
Haber 1896 kez görüntülendi.
Ülkücü İşçiler MHP İl’de Toplandı
İstikbal Haber/MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir, daraltılmış istişare toplantılarına Mersinde ki Ülkücü İşçilerle devam etti. Ülkücü İşçiler Derneği Mersin İl Başkanı Sinan Ertan Duman, Erdemli Şube Başkanı Mumin Çoban, Tarsus Şube Başkanı Zekeriya Yılmaz, Silifke Şube Başkanı Hasan Göcen ve üyeler katıldı. Ülkücü İşçilerin yoğun bir katılımından dolayı toplantı salonda yapıldı. Toplanının açılış konuşmasında MHP Mersin İl Başkanı Rauf Aydemir bu toplantıların devam edeceğini belirterek 30 Mart 2014 deki seçimlerde MHP’nin Büyükşehir ve 13 İlçede ki Belediye Başkanlıklarını kazanıncaya kadar çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

AYDEMİR, BİZİM TEK HEDEFİMİZ BÜYÜKŞEHİR
MHP olarak hiç bir şahsı başkan yapmak gayretinde olmadıklarını belirten Aydemir, ilçelerdeki sıkıntıları çok iyi bildiklerini anlatarak büyükşehiri almanın önemine değindi. Aydemir, “Biz kesinlikle ve kesinlikle arkadaşlar Toroslar’ı almak mahkumiyetindeyiz. Mezitli’yi almak mecburiyetindeyiz ve mahkumiyetindeyiz. Buraları aldıktan sonra Allah’ın izniyle Büyükşehir’i de alırız. Eğer Büyükşehiri de almak istiyorsak şuan da genel merkezimizin önümüze koymuş olduğu, aday Burhanettin Kocamaz Bey’dir. Burhanettin Kocamaz Bey 1 yıldır çalışıyor, ben onun tarafında olup olmamamın bir önemi yok. O bizim belediye başkanımızdır, şuan da adayımız. Dağ, taş demiyor geziyor. Gitmediği köy, gitmediği belde kalmadı birçok emek sarf etti. Biz her şeyden önce adamı sevelim sevmeyelim, tutalım tutmayalım, emeğe saygı duymak mecburiyetindeyiz. Bunu en iyi bilende Ülkücü İşçi kardeşlerim. Bende ülkücü işçilerden emekli oldum. SSK emeklisiyim. Dolayısıyla hiç kimse bu bizim hesabımızın altında, üstünde, sağında, solunda hiçbir şey aramasın. Bizim tek hedefimizin büyükşehir.” Dedi

MHP’nin kaderini MHP’liler ve Ülkücüler belirlediğini ifade eden Aydemir, dernek üyelerine partinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek seçmenin gönlünün alınmasını hedeflediklerini söyledi. Daha sonra partisine sıkı sıkıya bağlı insanları ikna etmek için fazla zaman harcanmamasına dikkat çekerek hiçbir MHP’linin de aday tartışması içerisinde olmamasını söyledi.

Ülkücü İşçiler Derneği Mersin Şube Başkanı ve İlçe Şube Başkanları da sorunlarını ilettiler. Sonrasında Mersin’de Büyükşehir dâhil tüm belediyeleri 13+1 yaparak MHP’ye kazandırma sözünü verdiler.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetedenge.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri