Yaylada Toplantı Yaptılar - Mersin İstikbal Gazetesi

Yaylada Toplantı Yaptılar

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 03 Ağustos 2018, Cuma

 

MHP Toroslar İlçe Teşkilatı

Yaylada Toplantı Yaptılar

 

İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı. Bekiralanı Yaylası’nda yapılan toplantıya katılan yöneticiler, toplantının yerinden çok memnun oldular. Hem açık hava, hem serin hava hemde toplantı sonrasında sohbet ortamı için müsait bir yer dediler.

MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Bekiralanı yaylasında istişare toplantısını yapmasının amacını yaz ayı olmasından dolayı şehrin sıcak havasından uzaklaşalım, hemde ailece, eş ve çocuklarla birlikte yayla havasında toplantı yapalım düşüncesiyle yapıldığını söyledi. Toplantıda Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan sosyal etkinlikler hakkında bilgi paylaşımında bulunarak yöneticilerin bu etkinliklere katılım göstermelerini istedi.

Etiketler : toroslar  mhp  yayla  toplantı 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri