Yenişehir MHP, Mahalle Başkanlıkları Toplantısını Yaptı - Mersin İstikbal Gazetesi

Yenişehir MHP, Mahalle Başkanlıkları Toplantısını Yaptı

Başkan Topal: “Hedefimiz Genel ve Yerel seçimlerde partimizi birinci parti yapmaktır.”

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 30 Ocak 2018, Salı

 

 

Yenişehir MHP, Mahalle Başkanlıkları Toplantısını Yaptı

 

Başkan Topal: “Hedefimiz Genel ve Yerel seçimlerde partimizi birinci parti yapmaktır.”

MHP Yenişehir İlçe Başkanlığı seçim startını Mahalle Başkanları ile bir araya gelerek verdi. MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, paylaşım sitesinden yaptığı açıklamaya göre, hedeflerinin genel ve yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’ni Yenişehir ilçesinde birinci parti yapmak olduğunu belirtti. Başkan Topal, “ MHP Yenişehir İlçe Başkanlığı olarak 27 Ocak 2018 tarihinde İlçemiz sınırlarında bulunan 32 Mahallemizin 66 Mahalle başkanıyla “Mahalle Başkanlıkları Birinci İstişare Toplantımızı” gerçekleştirdik.

Gerçekleştirdiğimiz Birinci İstişare Toplantımız ile birlikte Yenişehir’de seçim startını vermiş bulunmaktayız.
Hedefimiz Genel ve Yerel seçimlerde partimizi birinci parti yapmaktır.
Bu vesileyle ilkini gerçekleştirdiğimiz istişare toplantımızın vatanımıza, milletimize ve camiamıza hayırlar getirmesini diler,tüm mahalle başkanlarımıza ilçe başkanlığımız koordinesinde yapılacak olan çalışmalarda başarılar dilerim.”

Etiketler : mersin  mhp  yenişehir  mahalle  başkan 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri