Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları Sona Erdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları Sona Erdi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” sona erdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersinli Bocecilerden Madalya Sözü

  Fransa, Çin,İspanya ve İtalya’da yapılacak olan Avrupa ve Dünya Şampiyonlarına katılacak olan Mersin Bocce ekibi, İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Niyazi KUTLAY, Milli Takım Antrenörü Kutbeddin USUL ve Bülent SUMRA Gençlik Spor İl Müdür V. Osman YILDIZBAKAN’ ı ziyaret ederek madalya sözü verdiler.

 • Türkiye Rekoru Kırdılar

  Toroslar Belediyesi Bocce Takımı, geçtiğimiz haftalarda Ankara’nın Kahramankazan İlçesinde yapılan Bocce Volo Türkiye Şampiyonası’nda yine rekorlara imza attı.

 • Ücretsiz Yaz Okulu Spor Kursları Başladı

  * Akdeniz Belediyesi’nin, çocukları ve gençleri sporla tanıştırmak amacıyla her yıl düzenlediği ücretsiz yaz okulu kursları yoğun bir ilgi ve katılımla açıldı.

 • Türkiye Gururları Başkan Kocamaz İle Bir Araya Geldi

  Türkiye’yi ve Mersin’i kazandıkları şampiyonluklar ile gururlandıran Tarsuslu güreşçiler, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.

 • “Artistik Cimnastik Dünya Kupası” Mersin’de Başladı

  Uluslararası Cimnastik Federasyonu’nun müsabaka programında önemli bir yer tutan ve bu yıl ikincisi düzenlenmeye başlayan Artistik Cimnastik Dünya Kupası World Challenge Cup’ın basın toplantısı gerçekleştirildi.

Son Güncelleme: 27 Ekim 2017, Cuma

CUMHURİYET BAYRAMI ATLETİZM YARIŞLARI SONA ERDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” sona erdi.

Turnuvada üçüz Demir kız kardeşlerden Dilan ve Emine 100 metre sprint’te Zöhre Demir ise  daha önceki yarışlarda üç adım atlamada yaptıkları derecelerle gelecek vaat etiler.

Cumhuriyetimizin 94. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Mersin Nevin yanıt Atletizm Kompleksi’nde 100 M, 200 M, 300 M, 400 M ve uzun atlama kategorilerinde düzenlenen, İl geneli yaklaşık 530 Sporcunun katıldığı “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” tamamlandı.

Turnuvaya damgasını üçüz kardeşlerden Dilan ve Emine Demir kardeşler vurdu.

Üçüzlerden, Dilan ve Emine Demir kardeşler 100 metre sprint yarışını 13 saniye gibi kısa bir sürede koşarak atletizmde gelecek vaat etiler.

Diğer üçüz kardeşlerden zöhre Demir ise daha önceki yarışlarda üç adım atlamada yaptığı atlayışla başarılı bir performans sergilemişti.

 

Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışların ardından dereceye giren Sporculara ödülleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ali Osman Bebek tarafından takdim edildi.

Etiketler : mersin  atletizm  yarış  cumhuriyet   

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri