Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları Sona Erdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları Sona Erdi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” sona erdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Barş, Hoşgörü ve Kardeşlik İçin Koşulacak

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mersin Maratonu’nun İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında, ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 • Spor Dünyasının Önemli İsimleri Mersin'de ağırlandı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli aralıklarla düzenlenen ‘Sporun Mutfağındakiler Paneli’ kapsamında, spor dünyasının önemli isimleri Mersin’de öğrenciler ile bir araya geldi.

 • Toroslar Kadın Basketbolcular İddialı

  Türkiye Kadın Basketbol Bölgesel 3. Liginde büyük bütçeli takımlarla mücadele eden Toroslar Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ligde çıktığı üçüncü maçından da galibiyetle ayrıldı.

 • MİY Küllerinden Yeniden Doğacak

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Sultaşa Otel’de düzenlenen yemekte Mersin İdman Yurdu’nun yeni yönetimi ve takım oyuncuları ile bir araya geldi.

 • Sporcular artık Lisanslarını İlçelerden de Çıkarabilecek

  Sporcular Ferdi ve Kulüp lisanslarını zaman kaybetmeden ilçelerdende çıkarabilecek, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sporcu iş ve işlemlerinde kolaylık sağlamak amacıyla Lisanslar ilk olarak Anamur,Tarsus ve Silifke ilçelerinde çıkarılmaya başladı.

Son Güncelleme: 27 Ekim 2017, Cuma

CUMHURİYET BAYRAMI ATLETİZM YARIŞLARI SONA ERDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” sona erdi.

Turnuvada üçüz Demir kız kardeşlerden Dilan ve Emine 100 metre sprint’te Zöhre Demir ise  daha önceki yarışlarda üç adım atlamada yaptıkları derecelerle gelecek vaat etiler.

Cumhuriyetimizin 94. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Mersin Nevin yanıt Atletizm Kompleksi’nde 100 M, 200 M, 300 M, 400 M ve uzun atlama kategorilerinde düzenlenen, İl geneli yaklaşık 530 Sporcunun katıldığı “Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları” tamamlandı.

Turnuvaya damgasını üçüz kardeşlerden Dilan ve Emine Demir kardeşler vurdu.

Üçüzlerden, Dilan ve Emine Demir kardeşler 100 metre sprint yarışını 13 saniye gibi kısa bir sürede koşarak atletizmde gelecek vaat etiler.

Diğer üçüz kardeşlerden zöhre Demir ise daha önceki yarışlarda üç adım atlamada yaptığı atlayışla başarılı bir performans sergilemişti.

 

Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışların ardından dereceye giren Sporculara ödülleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ali Osman Bebek tarafından takdim edildi.

Etiketler : mersin  atletizm  yarış  cumhuriyet   

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri