Güneş Başarılı Okçuları Tebrik Etti - Mersin İstikbal Gazetesi

Güneş Başarılı Okçuları Tebrik Etti

Salon Federasyon Okçuluk Kupasında takım olarak Türkiye birinciliği elde Mersinli Sporcuları, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, tebrik etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 23 Aralık 2017, Cumartesi

 

 

                                           GÜNEŞ, BAŞARILI OKÇULARI TEBRİK ETTİ

 

 

 

 

Salon Federasyon Okçuluk Kupasında takım olarak Türkiye birinciliği elde Mersinli Sporcuları, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, tebrik etti.

14-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Samsun'da yapılan Türkiye Salon Federasyon Okçuluk Kupasında Olimpik Yay Gençler kategorisinde takım olarak Türkiye birinciliği elde ederek, 3-7 Ocak 2018 tarihlerinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan Salon Okçuluk Milli Takım Seçmelerine katılmaya hak kazanan Mersinli Sporcular Mustafa Özdemir, Ali Aydın ve Samet Ak ve Türkiye Okçuluk Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Alper COŞAR'ı İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Türkiye birinciliği elde Mersinli Okçuları makamında kabul eden GÜNEŞ,  Samsun’da yapılan Türkiye Salon Federasyon Okçuluk Kupasında Mersinli bir sporcularımızın  Okçuluk branşında Türkiye birinciliği elde etmesinin gurur verici olduğunu belirterek,”Bu başarıyı elde eden sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İnanıyorum ki sporcularımız Uluslararası arenada da Ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracaklardır.” dedi.

Türkiye Salon Federasyon Okçuluk Kupasında takım halinde birincilik elde ederek Samsun’da gerçekleştirilecek olan Salon Okçuluk Milli Takım Seçmelerine katılma hakkı elde eden Mersinli Okçular, İl Müdürü Şaban GÜNEŞ'e Milli takım seçmelerinde başarılı olup, Salon Okçuluk Dünya Kupası içinde madalya sözü verdiler.

Etiketler : gençlki  spor  okçu 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri