Güneş'ten Başarılı Teakwandoculara Plaket - Mersin İstikbal Gazetesi

Güneş'ten Başarılı Teakwandoculara Plaket

Bu yıl içerisinde Türkiye Taekwondo şampiyonalarında derece yapan başarılı sporcuları, İl temsilcisi Ercan ALDEMİR ve Antrenörleriyle birlikte makamımda kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüü Şaban GÜNEŞ, başarılarından dolayı sporcuları kutlayarak plaketle ödüllendirdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Barş, Hoşgörü ve Kardeşlik İçin Koşulacak

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mersin Maratonu’nun İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında, ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 • Spor Dünyasının Önemli İsimleri Mersin'de ağırlandı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli aralıklarla düzenlenen ‘Sporun Mutfağındakiler Paneli’ kapsamında, spor dünyasının önemli isimleri Mersin’de öğrenciler ile bir araya geldi.

 • Toroslar Kadın Basketbolcular İddialı

  Türkiye Kadın Basketbol Bölgesel 3. Liginde büyük bütçeli takımlarla mücadele eden Toroslar Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, ligde çıktığı üçüncü maçından da galibiyetle ayrıldı.

 • MİY Küllerinden Yeniden Doğacak

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Sultaşa Otel’de düzenlenen yemekte Mersin İdman Yurdu’nun yeni yönetimi ve takım oyuncuları ile bir araya geldi.

 • Sporcular artık Lisanslarını İlçelerden de Çıkarabilecek

  Sporcular Ferdi ve Kulüp lisanslarını zaman kaybetmeden ilçelerdende çıkarabilecek, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sporcu iş ve işlemlerinde kolaylık sağlamak amacıyla Lisanslar ilk olarak Anamur,Tarsus ve Silifke ilçelerinde çıkarılmaya başladı.

Son Güncelleme: 25 Ekim 2017, Çarşamba

 

 

                                  GÜNEŞ’TEN BAŞARILI TAEKWONDOCULARA PLAKET

 

 

 

 

 

Bu yıl içerisinde Türkiye Taekwondo şampiyonalarında derece yapan başarılı sporcuları, İl temsilcisi Ercan ALDEMİR  ve Antrenörleriyle birlikte makamımda kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüü Şaban GÜNEŞ, başarılarından dolayı sporcuları kutlayarak plaketle ödüllendirdi.

Mersin’de Taekwondo branşının başarı anlamında çıtası yüksek bir kent olduğunu vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ; “Taekwondo çalışma sistemiyle disipliniyle kendine özgü bir spor dalıdır.

Disiplin başarının en önemli unsurlarından biridir. Bu nedenle Taekwondo Mersin’de başarılı branşlarımızın arasında üst seviyelerde yer almaktadır. Ulusal ve Uluslararası Turnuvalarda ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Bu yıl Türkiye Taekwondo şampiyonlarında dereceye giren sporcular, Öykü ÖZBEY, Muğla’da yapılan Okul Sporları yıldızlar Taekwondo şampiyonasında birinci, Yıldızlar Türkiye şampiyonasında ise üçüncü, Huri KORKUT Antalya’da yapılan Avrupa Kulüpler Şampiyonasında üçüncü, Türkish Open Turnuvasında Şampiyon olurken Gençle Türkiye r Şampiyonasında da Şampiyonluğu kimseye kaptırmadı.

Başarılı sporcularımızdan Şenizcan ARAS, Yıldızlar Türkiye üçüncüsü, Akın ŞİŞİK, Ümitler Türkiye üçüncüsü, Mustafa KARSANDI Ümitler Türkiye üçüncüsü, Aybüke ASİLHAN Ümitler Türkiye üçüncüsü, Asya AÇIKGÖZ Minikler Türkiye üçüncüsü ve M.Berk KAVAK Minikler Türkiye ikincisi olarak Mersin’i ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil ettiler.

Etiketler : mersin  spor  tekwando 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri