Kadınlar sağlıklı yaşam için belediye kursunda buluşuyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Kadınlar sağlıklı yaşam için belediye kursunda buluşuyor

Erdemli Belediyesi spor merkezi uzman eğitmenler eşliğinde kadınlara spor hizmeti sunuyor. Kadınların yoğun bir katılım gösterdiği spor merkezlerinde, haftanın 3 günü (Pazartesi-Çarşamba-Cuma) 09.00-21.00 saatleri arasında kadınlar uzman hocalar eşliğinde aerobik, step ve pilates gibi spor dallarıyla form tutuyorlar.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 13 Aralık 2017, Çarşamba

 

 

-Kadınlar sağlıklı yaşam için belediye kursunda buluşuyor

 

 

 

 

-Belediye spor merkezinde formda ve zihinde kalıyorlar

BELEDİYEDEN KADINLARA SPOR KURSU HİZMETİ

Erdemli Belediyesi spor merkezi uzman eğitmenler eşliğinde kadınlara spor hizmeti sunuyor. Kadınların yoğun bir katılım gösterdiği spor merkezlerinde, haftanın 3 günü (Pazartesi-Çarşamba-Cuma) 09.00-21.00 saatleri arasında kadınlar uzman hocalar eşliğinde aerobik, step ve pilates gibi spor dallarıyla form tutuyorlar.

 

SPOR MERKEZİNDE 250 KADIN FORMDA VE ZİHİNDE KALIYOR

Erdemli Belediyesi sanat ve meslek eğitimlerinin yanı sıra vatandaşlarımızın yararlanabileceği spor merkezleri ile de hizmet veriyor. Belediye spor merkezi ile Erdemlililere formda kalma imkânı sunulurken, spor merkezinde eğitmenler tarafından 200 kadın Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri 5 saatlik bir çalışma dahilinde aerobik, fitness, step, plates, egzersiz eğitimleri ile formda ve zihinde kalıyor.

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN AYDA 60 SAAT SPOR YAPIYORLAR

Sağlıklı yaşamın ayrılmaz parçası olan spordan vazgeçemeyen 200 kadın Erdemli Belediyesi spor merkezinde sağlıklı yaşam için aradığını buluyor. Erdemli Belediyesi spor eğitim merkezinde aerobik, fitness ve plates eğitimlerinden kadınların yanı sıra erkekler de yararlanabiliyor. Belediye spor merkezinde sağlıklı yaşam için program dahilinde bulunan ve eğitimleri verilen fitness da kadınların olduğu kadar erkeklerinde oldukça ilgi gösterdiği bir spor dalı. Belediye spor merkezlerindeki plates ve fitness eğitimleri sayesinde Erdemlili kadın ve erkekler ortak problemi olan fazla kilolardan kurtulurken herkesin hayali olan fit bir bedene kavuşuyor. Eğitimlerin alanında uzman kişiler tarafından verildiği kaydedilirken, yetkililerden yapılan açıklamada; çalışmaların hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri günde beş saat gerçekleştiği bildirildi. Erdemli Belediyesi spor merkezi eğitmenleri tarafından yapılan açıklamada ise aerobik, fitness ve plates eğitimlerine katılanların bu sporlarla formda kaldıklarına dikkat çekildi.

VATANDAŞIMIZA EN İYİYİ SUNMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada; ‘’Erdemli Belediyesi olarak, teknik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimiz ile de vatandaşımıza en iyiyi sunmanın gayreti içerisindeyiz.” dedi. Sağlıklı bir gelecek için, tüm kadınları spor merkezine beklediklerini belirten Başkan Tollu, ''spor merkezimiz bünyesinde çalışan alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz Erdemlili kadınlarımıza eğitimler veriyor. Bütün kadınlarımızı spora davet ediyoruz. Çeşitli spor dalları ile sağlıklı bir yaşam sürdürmek için belediyemizin sizlere sunduğu bu hizmetlerden yararlanmalısınız" açıklamasında bulundu.

SABAH YÜRÜYÜŞLERİNİ BAŞKAN TOLLU İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİYORLAR

Belediye yetkililerinden yapılan açıklamada ise erkek ve kadınların spor hocaları eşliğinde sağlıklı yaşam için haftada 60 saatlik bir çalışma programı gerçekleştirdikleri kaydedilirken, kursa katılanların belediye başkanı Mükerrem Tollu ile birlikte sabah yürüyüşlerini de düzenli bir şekilde yaptıkları belirtildi.

Etiketler : erdemli  belediye  kadın  spor 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri