Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı Mersin'de - Mersin İstikbal Gazetesi

Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı Mersin'de

Ritmik Cimnastik Gençler ve Büyükler Grup Milli Takımları 2018 Avrupa Şampiyonalarına Mersin’de hazırlanıyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • 4. Tour Of Mersin Heyecanı Başladı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan ‘Tour Of Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’ Anamur’dan start alarak tüm heyecanı ile başladı.

 • Başkan Kocamaz “Mersin’i Spor Kenti Yapmaya Kararlıyız”

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan ‘Tour Of Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’nun tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 • İmam Hatip Okulları Futbol Turnuvası Sona Erdi

  Turnuvada dereceye giren lise ve ortaokul öğrencisi sporculara, kupa ve madalyaları törenle verildi

 • VOLGEM’li Kızlar Yarı Finale Çıktı

  Mersin’de oynanan Okullararası Yıldız Kızlar Grup müsabakalarına katılan Voleybol Gelişim ve Eğitim Merkezi Spor Kulübü (VOLGEM) sporcularının oluşturduğu Pirireis Ortaokulu Yıldız kız voleybol takımı oynandığı 3 maçı da kazanarak Türkiye yarı finallerine gitmeye hak kazandı.

 • Tour Of Mersin’e Sayılı Günler Kaldı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan ‘Tour Of Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’nun dördüncü ve son Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Tour Of Mersin Bisiklet Turu’na sayılı günler kala gerçekleştirilen son toplantıda, bir önceki toplantıda alınan tüm kararlar tekrar gözden geçirildi.

Son Güncelleme: 26 Ocak 2018, Cuma

 

 

RİTMİK CİMNASTİK GRUP MİLLİ TAKIMI MERSİN’DE

 

 

 

Ritmik Cimnastik Gençler ve Büyükler Grup Milli Takımları 2018 Avrupa Şampiyonalarına Mersin’de hazırlanıyor.Türkiye Cimnastik Federasyonu 2018 Faaliyet Programında yer alan ve 20 Ocak 3 Şubat 2018 tarihlerinde ilimizde gerçekleştirilen 'Ritmik Cimnastik Gençler ve Büyükler Grup Milli Takımları' hazırlık kampı, kamp müdürü Ayla Çifçi, Ritmik Cimnastik Milli takımlar Genel Koordinatörü Ülker Bağışlayan, 3 Antrenör, 14 Sporcu ile 2018 Avrupa Şampiyonalarına Mersin Olimpik Cimnastik Salonu’nda hazırlanıyor. 

Ritmik Cimnastik Milli takımı sporcularımız 2020 yılına kadar olan süreçte bu yıl İtalya’da yapılacak olan Büyükler Ritmik Cimnastik Dünya Kupasında, Ritmik Cimnastik Genç Milli takımı sporcularımız ise Uluslararası Dünya Okul Sporları Federasyonu (ISF) turnuvası hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdürüyor.Türkiye Cimnastik Federasyonu Mersin il temsilcisi aynı zamanda Ritmik Cimnastik Milli takımı kamp müdürü Ayla Çifçi, Mersin kampının milli takıma olumlu yansıyacağını belirterek, “Mersin Olimpik Cimnastik Salonunda milli takımımız çok iyi bir çalışma ortamında hazırlıklarını sürdürüyorlar. Ritmik Cimnastik Genç ve Büyükler Milli takımız Mersin kampının ardından Avrupa şampiyonalarında iyi dereceler elde ederek 2020 Yılında yapılacak olan Olimpiyatlara katılmayı hedefliyor. Milli takım kampının her yönden başarılı geçmesi için her konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Şaban Güneş ise, "14 Ocak 3 Şubat 2018 tarihlerinde ilimizde ağırladığımız Ritmik Cimnastik Genç-Büyük Grup Milli Takımlarımıza, hazırlıklarını sürdürdükleri Avrupa Şampiyonalarında Bayrağımızı dalgalandıracaklarına inanıyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Ritmik Cimnastik Gençler ve Büyükler Grup Milli Takımları, Hazırlık Kampını 3 Şubat 2018 Cumartesi günü tamamlayacak.

Etiketler : mersin  spor  ritmik  cimnastik  milli 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri