Üst minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersinde başladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Üst minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersinde başladı

Türkiye Boks Federasyonu tarafından organize edilen üst minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersin’in ev sahipliğinde 47 ilden 527 sporcunun katılımıyla Servet Tazegül Spor salonunda başladı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 20 Mart 2018, Salı

 

 

Üst minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersinde başladı.

 

 

 

 

 Türkiye Boks Federasyonu tarafından organize edilen üst minikler Türkiye Boks Şampiyonası Mersin’in ev sahipliğinde 47 ilden 527 sporcunun katılımıyla Servet Tazegül Spor salonunda başladı.

 Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından konuşma yapan Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, 18 Mart Çanakkale zaferinin Türk tarihinde önemli bir zafer olduğunu ifade ederek “bugün 103 yıl önce Çanakkale’deki zaferimizin yıl dönümüdür bugün. Bugün yine kahraman ordumuzun Afrin’de hainlere karşı göstermiş olduğu zafer neticesinde şanlı bayrağımızı Afrin’e çektiği bir gündür. o nedenden dolayı bugün başlayan şampiyona bizim için önemlidir. Kıymetli gençler bilindiği üzere sporda uluslar arası arenada bir güçtür sizlerinde uluslar arası arenada yumruklarınıza rabbim güç kuvvet versin. İnşallah şanlı bayrağımızı uluslar arası arenada da dalgalandırırsınız. Kıymetli gençler her zaman hedefiniz büyük olsun ve şunu hiçbir zaman unutmayın evinizin bir köşesine şanlı Türk bayrağımızı asın altına da bir not yazın inşallah seni bir gün uluslar arası arenada dalgalandıracağıma söz veriyorum yazın ve bu notu her gün okuyun rabbimin yardımıyla o başarıya ulaşacaksınız. Şanlı bayrağımızı Dünya’nın her yerinde dalgalandıracaksınız. Kıymetli gençler turnuvanın elbeteki kazananı ve kaybedeni olacak ama şunu unutmayın ki kazanan birlik ve beraberliğimiz olsun diyor hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler : mersin  gençlik  spor  boks 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri