Yenikapı Mitingi Anamur’da Canlı Yayınland - Mersin İstikbal Gazetesi

Yenikapı Mitingi Anamur’da Canlı Yayınland

T.C Cumhurbaşkanlığı tarafından organize edilen Yenikapı Mitingi Anamur’da canlı yayınlandı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2016, Pazartesi

Yenikapı Mitingi Anamur’da Canlı Yayınlandı

T.C Cumhurbaşkanlığı tarafından organize edilen Yenikapı Mitingi Anamur’da canlı yayınlandı.

 15 Temmuz da hain terör örgütü fetö tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimini tarihi kahramanlıklarla dolu Türk Milleti tarafından bastırılmasının ardından 7 ağustos 2016 Pazar günü İstanbul Yenikapı’da Türkiye’nin En Büyük Demokrasi Mitingi düzenlendi. Yenikapı mitingi Anamur Yeni Cumhuriyet Meydanından canlı yayınlandı.

Anamur Belediye Başkanlığı tarafından Yeni Cumhuriyet Meydanına kurulan dev sinevizyonda alanı dolduran vatandaşlar Yenikapı Mitingini canlı izledi. Türk Milletinin birlik ve beraberliğini ortaya koyan, Vatan ve Millet sevdalısı Siyasi Parti Liderleri’nin ve teşkilatlarının katıldığı Demokrasi Şöleninde milyonlar Türk milletinin gücünü haykırırken Anamur Yeni Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlarda ellerinde Türk Bayrakları ile bu birlikteliğe Anamur’dan güç verdiler. Canlı yayını Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Vatandaşlarla birlikte izledi.

Öte yandan Mersin’de Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın katılımı ile saat 17.00’da gerçekleşen Demokrasi Mitingine Anamur’dan katılmak isteyen vatandaşlar için saat 13.30’ da Anamur Belediyesi önünde vatandaşları ücretsiz götürüp getirecek Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Anamur Belediyesine ait 5 adet otobüs hazır bulunduruldu.

Meydan da gerçekleşen canlı yayının ardından vatandaşlar Türkiyem ve mehter marşları eşliğinde alandan ayrıldı. 

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri