Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 17:36 Bu haber 17598 kez okundu
 
Akbelen'de Afşın Yılmaz Coşkusu
Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, Akbelen Mahallesi’nde miting havasında bir mahalle toplantısı gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
Akbelen'de Afşın Yılmaz Coşkusu

Akbelen'de Afşın Yılmaz Coşkusu

Toroslar’da böyle mahalle toplantısı görülmedi. 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız veren Cumhur İttifakı MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşın Yılmaz, Akbelen Mahallesi’nde miting havasında bir mahalle toplantısı gerçekleştirdi. Coşkulu kalabalığa kürsüden seslenen Başkan Adayı Yılmaz, bu manzara karşısında çok büyük onur duyduğunu ve 31 Mart’ta yapılacak seçimin sonucunun zaten belli olduğunu ifade ederek, “Toroslar kararını çoktan vermiş.” Dedi. Akbelen sakinlerinin taleplerini dinleyerek ayrı ayrı not aldıran Başkan Adayı Yılmaz, başkan olduğunda ilk önce kendisine gelen bu talepleri yerine getireceğini ifade etti.

Toroslar’da 3 dönemdir devam eden MHP yönetiminin Toroslar’a ne kadar büyük bir vizyon kattığını, Toroslar’ın yıllar içindeki değişimi ve gelişimini aktaran Başkan Adayı Yılmaz, bu bayrağı devralarak daha da ileri taşımak bizim görevimiz. Cumhur İttifakı’nın gücünü kullanarak, Büyükşehir’de Hamit Tuna’nın desteğini alarak, sizlerin desteğini alarak Toroslar’ı herkesin hayran olduğu ve yaşamak istediği bir kent yapacağız.” ifadelerine yer verdi. Hayata geçireceği Projelerine de değinen Başkan Adayı Yılmaz, Akbelen, Halkkent ve Çağdaşkent Mahalleleri’nde duvar resimleri yapmaya devam edeceklerinin müjdesini verdi. Kentin sanatla iç içe olacağını ve Toroslar’ın her zaman sanatla anılacağını vurguladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akbelen'de, Afşın, Yılmaz, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı