Haber Detayı
05 Şubat 2021 - Cuma 15:51 Bu haber 3400 kez okundu
 
Altunok, “Hizmetlerimiz halkımız için”
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediye olarak her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek, çalışmalara aralıksız devam ettiklerini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Altunok, “Hizmetlerimiz halkımız için”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,  belediye olarak her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek, çalışmalara aralıksız devam ettiklerini açıkladı.

Kent merkezi ve mahallelerde vatandaşların faydalanabileceği hizmetlerin yürütüldüğü alanlarda bir inceleme yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, çalışmalar hakkında belediye birim amirlerinden bilgiler aldı.

İlçe merkezi ve mahallelerde bulunan hizmet alanlarının temiz, bakımlı, sağlıklı ve modern donanımlara sahip olması gerektiğini savunan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Belediye olarak 88 mahallemizde devam eden çalışmaların yanı sıra kent merkezimizde vatandaşlarımızın oturup dinlenebilecekleri alanlarda da bir dizi hizmetler gerçekleştiriyoruz. Mevcut parkların bakımı, temizliği ve bu alanların modern ve donanımlı bir şekilde halkımıza hizmet verebilmesi için ekiplerimiz görev başındadır. Ülkemizin de içinde bulunduğu korona virüs salgını nedeniyle halkımızın sağlığının korunması için belediye olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hizmetlerimizin en başında gelen temizlik faaliyetlerimizi daha titizlik bir şekilde sürdürüyoruz. İlçe merkezinde var olan yeşil alanların korunması, bakımı ve bu alanların genişletilmesi için yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Şehir merkezi ve mahallelerimizde bulunan bazı meydan ve orta refüjlerde güzelleştirme ve yeşillendirme projelerimizle birlikte daha yeşil, daha temiz, daha modern ve daha sağlıklı bir Silifke hedefimizi tüm hemşehrilerimizle birlikte el ele vererek gerçekleştiriyoruz dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, “Hizmetlerimiz, halkımız, için”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı