Haber Detayı
09 Kasım 2020 - Pazartesi 11:37 Bu haber 10590 kez okundu
 
CNR İMOB ticareti Mersin’e taşıdı
Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mobilya fuarı konumunda bulunan CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, bu yıl da çevre illerden sektör profesyonellerinin yoğun ilgisi ile karşılandı.
EKONOMİ Haberi
CNR İMOB ticareti Mersin’e taşıdı

9 günde binlerce kişi ziyaret etti

CNR İMOB ticareti Mersin’e taşıdı

Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mobilya fuarı konumunda bulunan CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, bu yıl da çevre illerden sektör profesyonellerinin yoğun ilgisi ile karşılandı. BDT, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri’nden gelen alım heyetlerinin de ağırlandığı fuarı, 9 günde binlerce kişi ziyaret etti. Fuar 200’ün üzerinde markanın birbirinden özel ürünlerine sahne oldu.

Bölgenin en büyük mobilya fuarı olan CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem ile gerçekleştirildi. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından T.C. Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve KOSGEB desteğiyle organize edilen fuarı, 9 günde binlerce kişi ziyaret etti.

Bölge ekonomisini canlılık getirdi

Doğu Anadolu, İç Anadolu, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin yanı sıra aralarında İran, Irak, Suriye, Kıbrıs, Mısır, Libya ve Filistin’in de bulunduğu ülkelerin mobilya ihtiyacını karşılayacak nitelikteki fuar, bölge ekonomisine ayrı bir canlılık getirdi. Mersin CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara başta Adana, Mersin, Ankara ve Kayseri olmak üzere; çevre illerden sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdi. BDT, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri’nden gelecek olan alım heyetleri ağırlandığı fuarda 200’ün üzerinde markanın ev ve ofis mobilyalarından bahçe ve yazlık mobilyalarına ve aksesuarlara kadar yeni tasarım ürünleri sergilendi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CNR, İMOB, ticareti, Mersin’e, taşıdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı