Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 18:55 Bu haber 51792 kez okundu
 
Covid-19 Salgını İle ilgili Denetimler Sürüyor
İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği ‘Covid-19 Denetimleri' genelgesi doğrultusunda Mersin'de de Vali Sayın Ali İhsan SU başkanlığında denetim gerçekleştirildi. Bugünden itibaren
ASAYİŞ Haberi
Covid-19 Salgını İle ilgili Denetimler Sürüyor

Covid-19 Salgını İle ilgili Denetimler Sürüyor

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği ‘Covid-19 Denetimleri' genelgesi doğrultusunda Mersin'de de Vali Sayın Ali İhsan SU başkanlığında denetim gerçekleştirildi. Bugünden itibaren 4 gün boyunca devam edecek ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu noktalarda gerçekleştirilecek denetimler çerçevesinde bugünkü ilk denetimler merkez Yenişehir ilçesinde yapıldı.

Vali Sayın Ali İhsan SU, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Necip ÇARIKCIOĞLU ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz BAVBEK ile Pozcu Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bir toplu taşıma durağında, Alanya sokağındaki pazar yerinde ve Yenişehir Fuar Merkezi bitiğindeki AVM'de denetim yaptı. Vali Su, denetimlerde vatandaşlarla sohbet ederek, kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

   Covid-19 Salgını İle ilgili Bilgilendirme Çalışmalarıda Yapılıyor

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz personelince, 26-27 Kasım tarihlerinde halkımızın yoğun olarak bulunabileceği Pazar yerleri ve AVM’lerde Covid-19 salgını ile ilgili bilgilendirme çalışmaları yapıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Covid-19, Salgını, İle, ilgili, Denetimler, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı