Haber Detayı
04 Şubat 2021 - Perşembe 16:18 Bu haber 1863 kez okundu
 
Gülnar Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
Gülnar Belediyesi ekiplerimiz deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
YAŞAM Haberi
Gülnar Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi ekiplerimiz deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında ekipler Hacıpınar ve Saray Mahallelerinde Stabilize yol yapım, yol genişletme ve şarampol açma çalışması yaptı.

Gülnar Belediyesi yol yapım işlerine dair yaptığı planlamaya göre ilçedeki çalışmalarını ulaşım, yol şartları seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor. Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar ardından aralıksız olarak bir başka mahalle ile devam ediyor.

Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan ÜNÜVAR, merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan, yılmadan çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, " Mevsimsel şartlardan dolayı ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek amacıyla ilgili yerlerde inceleme yaptıktan sonra  stabilize yol yapım çalışmalarını başlattık. İlçemizde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. ilçemizin bazı bölgelerinde de belirlenen program dahilinde sokak içlerini de stabilize ederek vatandaşlarımızın rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek ve vatandaşlarımızın daha modern daha güvenli imkânlarda ulaşım sağlayabilmesi için çalışmalarımız ilçe merkezi ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan programlı bir şekilde devam edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülnar, Belediyesi, Yol, Bakım, ve, Onarım, Çalışmalarına, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı