Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 15:37 Bu haber 2731 kez okundu
 
‘İl Koordinasyon Kurulu’ Vali Su Başkanlığında Toplandı
İl Koordinasyon Kurulu’nun ‘2021 Yılı II. Toplantısı’ Vali Ali İhsan Su başkanlığında yapıldı.
GÜNDEM Haberi
 ‘İl Koordinasyon Kurulu’ Vali Su Başkanlığında Toplandı

İl Koordinasyon Kurulu’nun ‘2021 Yılı II. Toplantısı’ Vali Ali İhsan Su başkanlığında yapıldı. 

Valilik Mavi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali yardımcıları, Kaymakamlar, Bölge Müdürleri, İl Müdürleri, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmasında 2021 yılı İl Koordinasyon Kurulu Toplantıları’nın bugün ikincisinin gerçekleştirildiğini ve bu çerçevede yatırımların etkin, verimli ve rasyonel bir şekilde sürdürülmesinin amaçlandığını belirten Vali Ali İhsan Su; “İlimizde yürütülmekte olan 484 işin toplam proje tutarı 23.092.779.554 liradır. 3.565.597.970 TL olan yıl ödeneğinin 442.664.417 lirası harcanarak 12.41’lik nakdi gerçekleşme sağlanmıştır. Çalışmalarımız etkin bir şekilde sürdürülmektedir." dedi.

Vali Su, sözlerinin devamında “Pandemi sürecinde de ilimiz açısından önem arz eden bu yatırımlarımızı, hassasiyetlerimize dikkat ederek hızlı bir şekilde devam ettirmeye gayret edeceğiz. Ben inanıyorum ki bu yılın sonunda da ilimizde çok önemli yatırımları hep birlikte gerçekleştirmiş olacağız.” ifadelerini kullandı.

Toplantı, kamu kurum ve kuruluşlarının devam eden projeleriyle ilgili sunum yapmaları ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘İl, Koordinasyon, Kurulu’, Vali, Su, Başkanlığında, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı