Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 12:32 Bu haber 17357 kez okundu
 
Kadın adaylar yemekte buluştu
Yusuf Çelik-Mersin- Vatan Partisi’nin Mersin’de Büyükşehir ve beş ilçede toplam 6 kadın belediye başkan adayı var. Kadın adaylar Dünya Emekçi Kadınlar gününde basına, çalışma arkadaşlarına ve dostlarına yemek verdi.
SİYASET Haberi
Kadın adaylar yemekte buluştu

Kadın adaylar yemekte buluştu

Yusuf Çelik-Mersin- Vatan Partisi’nin Mersin’de Büyükşehir ve beş ilçede toplam 6 kadın belediye başkan adayı var. Kadın adaylar Dünya Emekçi Kadınlar gününde basına, çalışma arkadaşlarına ve dostlarına yemek verdi. Kervan Düğün salonunda verilen yemeğe çok sayıda basın mensubu, Vatan Partisi üyeleri ve adayların yakınları katıldı. İkram edilen yemekler de kadın üyeler tarafından hazırlanmıştı.

Yapılan yemekli toplantıda Büyükşehir Belediye başkan adayı Lerzan Özgenç, Toroslar  adayı Nursel Işıksoy, Çamlıyayla adayı İlknur Kalan, Mezitli adayı İjlal Çürüksu, Akdeniz adayı Müyesser Gözükızıl, Silifke adayı Filiz Ercan, Yenişehir adayı Furkan Derecik, Tarsus adayı Fırat Arkalı ve Erdemli belediye başkanı Yunus Altıkulaç birer konuşma yaparak çalışmalarından ve projelerinden söz ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, adaylar, yemekte, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı