Haber Detayı
24 Mart 2019 - Pazar 14:08 Bu haber 17318 kez okundu
 
Mezitli’ye ihanet ediyorlar!
Cumhur İttifakı MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, göreve gelmesi halinde bazı belediye çalışanlarının işten çıkarılacağına yönelik kara propagandaların bilinçli olarak sürdürüldüğünü ifade ederek,
SİYASET Haberi
Mezitli’ye ihanet ediyorlar!

İşten çıkarma iddialarına Serdar Soydan’dan yanıt

Mezitli’ye ihanet ediyorlar!

Cumhur İttifakı MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, göreve gelmesi halinde bazı belediye çalışanlarının işten çıkarılacağına yönelik kara propagandaların bilinçli olarak sürdürüldüğünü ifade ederek, “Alın teri döken işçiyi işinden etmek bize yakışmaz. Kimseyi işten çıkarmayacağız. Seçimi kaybedeceklerini anlayanlar yalan söyleyerek Mezitli’ye ihanet etmeye devam ediyor” diye konuştu.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı MHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Soydan kara propagandaların sürdüğünü söyleyerek,  “Göreve gelmem durumunda işçi çıkaracağım iddia ediliyor. Emek verip, alın teri döken herkes belediyemizde işinin başında olacak. Çalışan bir kişiyi dahi işten çıkarmayacağım. Seçim günü yaklaşıp zaman daraldıkça bu tarz söylemleri panikle arttırıyorlar. Herkesin içi rahat olsun. Bu bir seçim vaadi değil, Serdar Soydan sözüdür” dedi.

“ADAM KAYIRMAYA SON VERECEĞİZ”

Soydan, “Göreve geldiğimiz zaman Mezitli Belediyesi’nde liyakat ön planda olacak. Biz sözümüzü yemeyiz. Çok açık ve net söylüyorum. Alın teri döküp, rızkını kazanan belediyenin her bir çalışanı işine devam edecek. Adam kayırma artık son bulacak. Bir kenti yönetecekseniz; herkesi kucaklamalı, nefret dilinden, ırkçı söylemlerden uzak durmalısınız. İnsanları korkutarak hiçbir yere varılamayacağını 31 Mart gecesi göreceksiniz. Bizim dilimiz sevgi dilidir. Kavgayla, provakasyonla, kaosla işimiz olmaz. Korku dağları sardıkça, Mezitli’deki hemşerilerimin rüzgarını arkamıza aldıkça hırçınlaşan bir grup görüyorum. Hepsi adına o kadar çok üzülüyorum ki... Oysa medeni bir şekilde mücadele ederlerse onlar da benim gibi gülümseyerek yoluna devam edebilir” ifadelerini kullandı.

“PROJELERİ YOK, İFTİRALARI ÇOK”

Yapılan bu provakatif söylemlerin öncelikle Mezitli’ye ardından da şahsına dair büyük bir haksızlık olduğunu dile getiren Soydan, “Mezitli’nin 21. yüzyıla yakışır bir kent olması için elini taşın altına koymayanlar bugün dedikodu yoluyla iftira atmaya devam ediyor.  Oysa yalan ve iftira ile siyaset yapılmayacağını bunca yıldır öğrenmiş olmaları gerekiyor. Bizlere çamur atmaya kalkanlar vatandaşa hizmet etmek için, proje üretmek için emek harcasınlar. Biz çıktığımız bu demokrasi yolunda alnımızın akıyla seçim yarışını bitireceğiz. Gittiğimiz her yerde de Mezitli’ye neler katacağımızı anlatmayı sürdüreceğiz. Millet kararını 31 Mart’ta verecek. Biz karanlıkta değiliz. İnsanların gözlerindeki, yüreklerindeki ışıkla aydınlanıyoruz. Bizim tertemiz bir sayfamız var. Vatandaşımız taktir ederse Mezitli’yi ilmek ilmek işleyip hak ettiği yere kavuşturmak için söz verdik. Sözümüzden de dönmeyeceğimizi herkes bilir. Bazılarının anlatacak projeleri yok ama atacakları iftira çok! Yazık” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mezitli’ye, ihanet, ediyorlar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı