Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 09:13 Bu haber 5298 kez okundu
 
MHP Silifke İlçe Başkanı Nogay ramazan bayramını kutladı
Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.
GÜNDEM Haberi
MHP Silifke İlçe Başkanı Nogay ramazan bayramını kutladı

MHP Silifke İlçe Başkanı Nogay ramazan bayramını kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke  İlçe Başkanı Levent Nogay bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay yayınladığı mesajında, Bayramların insanları bir araya getiren, birlik ve beraberlik duygularının en güzel şekilde yaşandığı özel günlerdir. Silifkeli  hemşehrilerimizin, Yüce Türk milletinin ve İslam Aleminin birlik, barış ve kardeşlik içinde bir bayram geçirmesini dilerim. Bayramlar milli ve manevi değerlere sahip çıkılması için önemli günlerdir. 11 ayın sultanı Ramazan’ı büyük bir huşu ve mutluluk içerisinde geride bıraktık. Şimdi ise milli ve manevi değerlerin zirveye ulaşmasına vesile olan Ramazan Bayramını kutluyoruz. Böyle müstesna günlerin insanlar arasında sevgi köprüsü kurmasını istiyoruz. Küslüklerin yerini barışın aldığı, dostluğun bereketin bolca yaşandığı bir bayram diliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz davranış modeli, bayramlaşmanın manevi adap ve terbiye halini hayatımızın her alanına taşımakla anlam ve derinlik kazanacaktır. Her günümüzün bayram olmasını diliyorum. Bu vesileyle aziz milletimizin, Türk-İslam Aleminin ve Silifkeli hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum. Bayramın kalıcı dostluklara, sıcak ve daimi kavuşmalara kapı aralamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Silifke, İlçe, Başkanı, Nogay, ramazan, bayramını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı