Haber Detayı
26 Eylül 2020 - Cumartesi 13:16 Bu haber 10775 kez okundu
 
MHP’ye Ziyaretçi Akını
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı 13. olağan genel kurul toplantısında güven tazeleyerek yeniden ilçe
SİYASET Haberi
MHP’ye Ziyaretçi Akını

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı 13. olağan genel kurul toplantısında güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanlığına seçilen Levent Nogay ve yeni yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerin devam ettiği öğrenildi.

Siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, bazı mahalle muhtarları, oda ve dernek yöneticileri Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Kendilerini ziyarete gelen misafirlerini kapıda karşılayan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent Nogay ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent Nogay konuşmasında, “İlçe kongremizi tamamladık. Delegelerimizin de desteğiyle yeniden bu göreve arkadaşlarımızla birlikte seçildik. Görevimizin başında, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde ve yanındayız. İlçe teşkilatı olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da  ilçemizde görev yapan idarecilerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, oda ve dernek yöneticilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde halkımız ve şehrimizin lehine yapılacak tüm çalışmalara destek olacağız” diyerek ziyarete gelen misafirlerle birlikte bir süre sohbet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’ye, Ziyaretçi, Akını,
Yorumlar
Haber Yazılımı